Merhabalar

Yine zor günler geçiriyorum kendimce. Tembellik miskinlik hat safhada. Normalde çalışmayı çok seven bir insanım ama evde böyle oturdukça her geçen gün daha da sıkılıyorum, daha da tembelleşiyormuş gibi hissediyorum.Umarım bu ölü toprağını atabilirim üstümden. Bu arada sağım solum yanım berem oje oldu artık. Essence’ın Snow White koleksiyonundaki simli ojeleri de aldıktan sonra yılbaşına kadar oje diyetine girmek istiyorum. Çünkü elimde tanıtılmayı bekleyen çok fazla oje var artık. Onlar bitmeden yenilerini almak yok!

Ayrıca söz verdiğim halde gerçekleştiremediğim ve yazmam gereken Sally Hansen Tırnak Bakım ürünlerim, kaç ay önce yazıp gerçekleştiremediğim lip balm dosyam, cilt bakım ürünlerim, Flormar’dan alınanla birlikte tanıtılmayı bekleyen bir ton oje ve bir o kadar da yapmak istediğim nail art var. Tembellik etmeyi bırakıp bir yerden başlamak gerek diyor ve bugün bir çok yazıyla karşınızda olacağımın haberini verip başlıyorum oje hakkındaki görüşlerime;

U30 numaralı ojeyi şu yazımda bahsettiğim üzere ilk www.flormar.com alışverişimde almıştım. Denemek için bir kaç kez sürmüştüm tek tırnağıma ama artık daha fazla dayanamayıp dün bütün tırnaklarıma sürdüm lakin tembellikten fotoğraflarını bugün çektim ve fotoğraflarda ojenin uçlarından gittiğini fark ettim. Artık yapacak bir şey yok :).

bu fotoğrafta şişenin dibindeki yoğun altın sarılığını görebilirsiniz.


Bu ojede de Flormar Supershine Miracle Colors serisindeki ojelerin çoğunun genel özelliği olduğu üzere siyah jel oje içerisinde yoğun miktarda cam kırıkları var. Cam kırıkları altın sarısı renginde ve gerçekten çok yoğun. Siyah baz oje bu yoğunluğun biraz daha kirli ve daha koyu görünmesine neden oluyor.

Şu sıralar yabancı bloglarda sıkça Cadılar Bayramı temalı manikürler, bu gün için özel olarak üretilmiş ojeler görüyoruz işte bu oje de bence bu temaya uygun bir oje. Tırnakta U33, U30 ya da U08 gibi renk değiştirmiyor. Kendi halinde altınsı ışıltıları olan güzel bir renk. Kuruma süresi hızlı ve benim tırnaklarıma 2 kat uygulamak yeterli oldu.

Peki ben bu ojeyi sevdim mi? çok sevdim hem de. Oje severlerin muhakkak koleksiyonlarına eklemeleri gereken bir seri Supershine Miracle Colors serisi. Bu oje de diğer ojelerden farklı olduğu için alınabilir.

Bugün daha sık görüşeceğimizin müjdesini veriyor ve kaçıyorum.

serinuserinus

4 Comments on 5 Gün 5 Oje – Flormar U30

    • :))) hiç şaşırmadım canım kitaplarımız ojelerimiz o kadar benziyor ki :))) diyet konusunda kararlıyım :) oje yerine fırça alıcığım bir süre :D

  1. bu miracle shine serisi çok güzel zaten.. her rengine bayılıyorum ben bunun.. bu sürdüğün de harika olmuş…

    • canımm çok teşekkür ederim. flormar miracle serisiyle yeniden doğdu bence :) Blogda tanıttığın U12 numarayı çok beğenmiştim onu da aldım bu alışverişte :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.