Merhabaaaaa

Bloğumu nasıl özledim, yazı yazmak oje sürmek nasıl burnumda tütüyor anlatamam. Malumunuz çok yoğunum ve akşamları yazı yazmaya bile vakit bulamıyorum. Bu durumda düzenimi tam olarak oluşturamamış olmamın da etkisi büyük tabi. Oje sürmeyi geçtim ellerime krem sürmeyi bile unutuyorum çoğu zaman o kadar yoğun ve yorgunum.

Bu yoğunlukta en sevdiklerime elimden geldiğince çok vakit ayırmaya çalışıyorum. İşten eve geldikten bir kaç saat sonra uyku vaktimin geliyor olmasına öyle şaşırıyorum ki  ne çabuk geçiyor vakit diye düşünmekten kendimi geri alamıyorum.

Tırnaklarım da bakımsızlıktan kırılmaya başladı kısacası ellerim açısından da çok zor günler geçiyorum. 2 tane sözüm ve bir de gerçekleştirmeyi planladığım bir hediye etkinliği var. Hediye etkinliğim için gerekli ojeleri almaya başladım ufak ufak aralık başı gibi hepsi toplanmış bir şekilde karşınızda olacak.

Bu hafta içi umarım lip balm tanıtımlarımı da gerçekleştirebilirim. Flormar Supershine Miracle serisi için bir kaç hafta daha bekleyeceğim sanırım.  Ayrıca bugün gidip biraz Gratis gezintisi yaptım. Gittiğim şubede snow white koleksiyonuna ait ojeler hala vardı :). Ben de çooook istediğim Bashful ve Grumpy’i çekmeceden bulup aldım :). Başım göğe erdi desem yeridir hıı bir de gratisin blending sponge’ı vardı kii şirinliğine dayanamayıp kaptım onu da :)

Şimdilik hepsi bu kadar tekrar görüşmek üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.