Merhabaa

Blogla eskisi kadar haşır neşir olamamaktan çok rahatsızım fakat hala yeni yaşantıma ayak uydurmaya çalışıyorum desem yeridir. Çalışıyor olmam nedeniyle bütüüün indirim ve koleksiyon haberlerinden uzak kalıyorum. Nitekim Gratis indirimini de pazartesi günü öğrendim. Bir anda kendimi büyük bir panik ve telaş içerisinde buldum. Çünkü istediğim ürünlere hemen ulaşma imkanım yoktu ve hepsi de kapış kapış gidiyordu tabiri caizse.

Ben tam anlamıyla bir palet insanıyım. Tekli farlardan falan hiç hoşlanmıyorum. O yüzden de TheBalm’ın paletlerine göz koymuştum fakat twitterdan ulaştığım bilgilere göre paletler resmen yok satıyordu. İşte ben de bu yüzden pazartesi gününü böyle telaşlı ve heyecanlı geçirdim. Nitekim işin ucunda istediğim ürünlere %50 indirimle ulaşmak vardı :).

Salı günü iş çıkışı Buyaka’dan istediğim ürünleri almaya gitsem bile elim boş döneceğimi biliyordum çünkü akşam 7’ye kadar her yer talan edilmiş olurdu eminim. Ben de ne yapsam ne yapsam diye düşünürken serinuserinus2’den yardım istedim ve okul çıkışı benim için gidip farları alıp alamayacağını sordum. Sonuç pozitifti tabiki :) serinuserinus2’nin okulu Kadıköy’ün göbeğinde olmasına rağmen Bahariye şubesinde ürünler tükendiğinden o da benim için kalktı Buyaka’ya gitti ve istediğim ürünleri aldı geldi. Kendine de bir kaç parça bir şey almış. Burada toplu halini görüyorsunuz.

Şöyle kısaca bir ön gösterim yapacak olursam eğer theBalm Balm Jovi Palet favorim olmakla birlikte hepsini çok çok sevdim. theBalm Balm Jovi’de far, ruj, aydınlatıcı ve allık var. Farların pigmentasyonları benim için yeterli, ben en çok aydınlatıcıyı sevdim sanırım. Kocaman kocaman ürünlere nazaran benim için böyle minik ürünler daha iyi oluyor. Bitirme ve bozulma konusunda sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum.

Meet Matt(e) paletteki farların hepsi adından da anlaşılacağı üzere mat. Göz altına bir bazla daha iyi kullanılacağını düşünüyorum.

Sexy Mama transparan pudra çok sevdiğim ve çok işime yarayacağını düşündüğüm bir ürün oldu.

Maybelline Color Tattoo 24Hr Krem far serinuserinus2’nin çok çok sevdim çok kaygan güzel bir yapısı var. Ayrıca kesinlikle çok kalıcı. Bileğimden çıkaramadım bir türlü.

Essence Long-Lasting Kalemler serinuserinus2’ni yine. Bu kalemlerin büyük hayranı 3 rengi daha var kendisinde. Dershaneye okula giderken kullanmayı çok seviyor.Essence superfine eye liner da serinuserinus2’nin ama bu ürünü hiç sevmedik. Gözde dövme gibi iz bırakıyor elden de bilekten de çıkaramadık.

İşte böyle bizim gratis alışverişinden denk düşürebildiklerimiz ba bunlar oldu. Uzuuuuuuuuuunca bir süre hiç bir şey almamayı düşünüyorum :)

şimdilik hepsi bu kadar tekrar görüşmek üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

4 Comments on Alışveriş – Gratis İndiriminden Alınanlar

  1. Hiç far kullanmamama rağmen, şu paleti alamadığım için üzgün olduğuma inanamıyorum :(
    güle güle sürüştür canımm

    • çok sağol canımm. ben alıyorum da sanki sürüyor muyum :)))) aynı durum bende de mevcut ama alıyorum işte çok güzeller :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.