Merhaba,

Ekim ayı içerisinde YöntemPr tarafından gönderimi yapılan Atelier Rebul Body Cream Mandarine adlı vücut kremi bugün konuğum olacak. Atelier Rebul bildiğimiz ve tanıdığımız bir marka olan Rebul’un butik markası ve markanın tarihi 118 yıl önce Beyoğlunda kurulmuş olan Türkiye’nin ilk eczanesi olan Rebul eczanesine dayanıyor.

Atelier Rebul Body Cream Mandarine 2Rebul markasını zaten biliyor ve evimizde kolonyalarını severek kullanıyorduk. Atelier Rebul ile tanışmam ise YöntemPr’ın gönderiminden 1 yıl kadar önce Brandium’a açılan Atelier Rebul’dan alınan yaseminli kolonya ile olmuştu. Bildiğimiz Rebul yaseminli kolonyanın biraz daha kalıcı olanıydı bu ve ben severek kullanmıştım. Cilt bakımından, parfüme, oda kokusunda, kolonyaya kadar geniş bir ürün yelpazeleri var.

Gelelim markanın My Spa adlı koleksiyonlarında bulunan vücut ürünlerinden bana gönderilen mandalinalı vücut kremine. Çok sevdim severek kullanmaya da devam ediyorum.  Kışın kuruyan kuuuuuup kuru olan cildimi anında nemlendirip uzun bir süre de nemli kalmasına yardımcı oluyor.

Yoğun bir kıvamı var ama sürdükten sonra hemen emiliyor ve insanı rahatsız etmiyor. 250 ml’lik kocaman bir kavanozda satılıyor. Fiyatı 42.90 TL.

Mandalinalı kolonyayla aynı kokuya sahip ve kokusunun güzelliği zaten tescillenmiş. 2013 yılında bununla ilgili almış oldukları bir ödül var bildiğim kadarıyla. Misler gibi Bodrum Mandalinası kokuyor. Aynı kokuya sahip el kremi, duş jeli, vücut sütü, sıvı sabun, sabun ve masaj yağı da mevcut koleksiyonda.

Ne zaman Brandium’a gitsem girip bakacak bişiler buluyorum. Kasım ayında bir dergide kişiye özel etiketli kolonyalar satmaya başladıklarını görünce dayanamadım sevgilim için yeşil çaylı olanından aldım. Ben aldığımda kolonyalarda %20 indirim vardı ve bu ürün için de geçerliydi. Çok güzel temiz bir kokusu var.

Online alışveriş sitesi hizmete girmiş ve şu an belirli ürünlerde indirim var. İsme özel dolum kolonyaları buradan da satın alabilirsiniz tıkk tıkk. Ayrıca mağazadan alışveriş yapınca size bir kart çıkarıyorlar ve o kartla alışveriş yaptıkça puan birikiyor, zaman zaman da indirimler oluyor. Şu sıralar mağazalarında %20’ye varan indirim varmış mesela.

Ben bana gönderilen vücut kremini çok sevdim. Şu an elimde çok fazla vücut losyonu ve vücut kremi var. Hepsi bittikten sonra Rose serisinin vücut kremini denemek istiyorum.

Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

 

*Basın ürünüdür.YöntemPr’a teşekkür ederim.

 

2 Comments on Atelier Rebul Body Cream Mandarine

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.