Merhaba,

Atelier Rebul benim için evimizdeki vazgeçilmez kolonyaların markası. Kendi evimde favorim de yeşil çay, yasemin ve mandalina olacak adım gibi biliyorum.

Haziran ayında gönderimi yapılan parfümün yazısını ben yeni yazabiliyorum. Önce zor bir işten ayrılış süreci sonra da başka telaşlar eklenince neredeyse tamamen koptum blogdan. Mail hesaplarımda okunmamış mail sayısı 1000’i geçmiş durumda. Tanrım lütfen yardım et! Bloglovine ise 40 yıl da bir girer oldum. Bitsin artık bu süreç.

Parfümün gönderimi yaza yakışır bir şekilde yine harika bir sunumla yapıldı. Biliyorum çok sıkılıyorsunuz bu söylemlerden ama Yöntem Pr bu işi gerçekten iyi yapıyor ve güzel sunumlarla gönderiyor ürünleri. Yiğidin hakkını yememek gerekiyor. Benim paketim elime biraz geç ulaştı. Parfümü eve getirmiş evde bulamamış olan kurye paketi tekrar Yöntem Pr’a ulaştırmış. Mustafa Bey beni arayıp yeni bir adres istediğinde açıkçası bu kadar çabuk göndereceklerini düşünmemiştim. 40 dakika sonra paket elimdeydi. İş arkadaşlarım da bu vesileyle parfümü deneme imkanı buldu. Genel olarak yorumumuz ise çok sevdiğimiz yönünde oldu.

Tam anlamıyla ismini hatırlayamadığım bir güneş kremi gibi kokuyor ve bana yazı anımsatıyor. Kalıcılığı çok yüksek değil 4-6 saat kadar etki ediyor. Hafif koku çiçek kokusu sevenler kesinlikle seveceklerdir diye düşünüyorum. Yaz boyunca severek kullandım ve neredeyse yarıladım bile.

İnternet sitesinde 89.90 tl satış fiyatıyla satılıyor. İncelemek için tıkk tıkk. Yakın çevresinde Atelier Rebul butiği olmayanların ulaşabileceği güzel bir alışveriş siteleri var.

Bugünlük bu kadar olsun o zaman tekrar görüşmek üzere hoşçakalın!

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.