Tekrar tekrar Merhaba

Bugünkü konuğum şu yazımda bahsettiğim gelen numuneler arasında olan Bioderma Sebium Purifiying and Foamind Gel. Bu temizleme jelini duymayan bilmeyen kalmadı herhalde. Bazı bloggerlar tarafından çok sevilip bazıları tarafından nötr bulundu ben de bu ürünü uzun zamandır demek istiyordum ama içerik konusunda sıkıntılarım vardı. Sevgili Moda Masalları‘nın bloğunda içeriğindeki Parabenleri gördükten sonra  almamakta karar kılmıştım.

Taaa ki ezcanemizde.com’dan yağlı karma ciltler için istediğim numunelerin içinden çıkana kadar. Aynı alışverişte zaten bir yüz temizleyicisi almıştım ama dayanamayıp bu ürünü de kullandım “zaten boncuk kadar hem yüzümde de emilmeyecek yıkayıp durulayacağım canıııım, paraben olsa ne olur olmasa ne olur” diyerek başladım kullanmaya o minicik kutu, günde 3 kez yıkmayla tam 4 gün gitti bana.

Minicik bir miktar yüzümü temizlemeye yetiyordu öyle çok bir köpürmesi falan da yok ama verdiği his gerçekten güzeldi. 4 günlük kullanım sonunda o dönem ortaya çıkan sivilcelerimin hepsi söndü ve cildime bir aydınlık geldi. Cildimde herhangi bir kurumaya ya da gerginliğe sebep olmadı aksine çok rahatlatıcı, ferahlatıcı bir etki bıraktı.

Denemesi için diğer minik numuneyi de serinuserinus2’ye verdim o da çok beğendi. Sivilcelerle uğraştığı şu dönemlerde cildini yatıştırdı, rahatlattı ve sivilceleri söndürdü. Velhasılı kelam içinde paraben olduğu için kaçtığım bu ürün resmen bizi kendine bağladı.

İnsan dediğinin tersini pek ala yapabiliyormuş yani. Numuneyle bu işin olmayacağını anlayıp büyük boy almaya karar verdik. Aynı dönemlerde de bloglarda sık sık Kozmekolik diye bir sitenin açılacağını ve Biodermalarda indirim olacağını falan okumuştum. Site 1 ekimde açıldı. Almak istediğim Bioderma Sebium Purifiying and Foaming Gel 500 ml 1 alana 1 bedava şeklinde sadece ve sadece 35.70 kuruşa satılıyordu inanılır gibi değil yani:))

Yeni açılan bir site olması ben de biraz kararsızlık yaratsa da ufak araştırmalar yapıp alışveriş yapanlar olduğunu da duyduktan sonra 3 ekim günü siparişi verdim. Alışverişten son derece memnun kaldım.  1 lt Bioderma Sebium Purifiying and Foaming Gel’e + 5 tane Nuxe deneme ürününe + kargo ile sadece 41.60 kuruşa sahip oldum. Bundan iyisi Şam’da kayısı. Fiyatlar anladığım kadarı ile açılışa özelmiş. Tekrar eski haline çıkarmışlar :). Bazı bloggerlar hediye çekinden falan bahsetmiş ama benim çekim mekim yoktu. Fiyatlar zaten çeksizken de çok uygundu. Son derece memnun kaldığımız bir ürünü son derece uygun bir fiyata almamızın keyfini yaşıyoruz şu sıralar.Elimde çok fazla temizleyici oldu artık bitene kadar yenilerini almayı düşünmüyorum.

Yukarıdakiler de alışveriş paketinin içinden çıkan Nuxe’lerim. Şu sıralar nemlendirici arayışındaydım. Böyle birbirini tamamlayan ürünlerin çıkması çok iyi oldu. En kısa sürede deneyeceğim kendilerini. Memnun kaldığım bir ürün olursa tam boyuyla birlikte burada yerini alacaktır :).

Başka bir yazıda tekrar görüşene kadar hoşçakalın

serinuserinus

4 Comments on Bioderma Sebium Foaming And Purifiying Gel

  1. Ben bu urunu basta baya begenmistim ama bir sure sonra yetersiz gelmeye basladi y :( halbuki bende senin gibi 2 kutu almistim. bioderma severim nasil olsa die :) simdi senin yazini okuyunca bi daha kullanasim geldi :) ama clinique’ de karar kildim en son.

    • ben bir kutusunu kız kardeşlerime verdim ona rağmen elimde 1500 ml temizleyici var :s bioderma ve sebamed yeterli geldi bana sanırım :) bir de bazen değişiklik yapmak gerekiyor bence cilt bir süre sonra alışıyor ürüne ve o rutine göre yağ üretmeye başlıyor :) elimdekiler bitince artık seneye falan clinique de bakabilirim :) bakalım sevilecek mi tekrar bioderma :))

  2. bende bu ürünü yakın bir zamanda alıp kullanmayı çok istiyorum.Cildim karma ve T bölgemdeki parlamayı dengeleyecek bir cilt temizleyiciye ihtiyacım var.Bu işlevi tam olarak yerine getirebiliyor mu?

    • Deniz’cim Merhaba tekrar :) tam olarak nasıl anlatsam bilmiyorum ama çok ağır bir ürün değil bu. Çok hafif güzel bir temizleyici bence seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok ama ben seven taraftayım. Ben de karma ciltliyim ve bana yeterli geldi bu ürün. Cildimi yıpratmadan temizliyormuş gibi hissediyorum. Eskiden çok fazla yağlanma problemim olurdu burun çevresi ve çenede ama şimdi düzene girdi gibi hissediyorum. T bölgesini bir bütün olarak gözlemlemedim ama benim burun çevrem ve çenemde çok işe yaradı. Ben de bir de Sebamed var. O da güzel ama biraz kurutuyor cildimi. Ben her ikisini de kullanıyorum belli aralıklarla. Böylece cilt bakımını rutine dönüştürmemiş oluyorum. Ürünlerden de maksimum fayda sağladığımı düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.