Merhabaaaaaa :)

Bugün dünyanın en mutlu insanı benim herhalde :). Malumunuz oje dünyasına adım atalı henüz 8 ay kadar oluyor. Daha öncesinde sadece gözüme güzel görünen ojeleri alırdım.  Flormar’ın yeni seriler çıkardığını öğrenmiş ve hatta supershine serisinden 2 ojeyi de denemek için almıştım fakat daha sonra blog açmamla birlikte Miracle Colors serisini keşfetmiş ve U33 adlı ojeyle tanışmıştım. Eskişehir’de okurken Espark AVM kioskunda bu ojeyi görmüş ama ha bugün ha yarın diye diye almayı ertelemiştim. İstanbul’a dönüş yapmamla birlikte ailece gittiğimiz Buyaka AVM’de istediğim Miracle Colors ojelerini almak için Flormar mağazasına gittiğimde avucumda hayal kırıklıklarıyla mağazadan çıkmıştım. Çünkü ürünlerin üretimi durdurulmuş ve kiosklardan kaldırılmış.

İşte o günlerde olur ya kıyıda köşede hala satışı olan bir yer varmıdır acaba diye Flormar’a mail atmıştım. Fakat firmadan herhangi bir cevap alamamıştım. Üstelik bana ürün göndermelerini falan da istememiştim sadece ürünün evime yakın herhangi bir çevrede satışı olup olmadığını sormuştum fakat buna rağmen herhangi bir cevap alamıştım. Online satışa girip baktığımda serinin hala satışta olduğunu ama istediğim renklerin var olan renklerde bulunmadığını görmüştüm bunun üzerine bu durumu firmanın resmi Facebook adresinde dile getirmiştim. Sonuç yine cevap yok.  Velhasılı kelam bir kaç aydır bu ojeleri neden almadığıma üzülüyordum. Tesadüf eseri geçen gün Flormar’ın sitesine girdiğimde sitenin değişmiş olduğunu fark ettim. Bunun üzerine Miracle Colors serisine girip baktığımda istediğim renklerin mevcut renkler arasına eklendiğini ve stoklarda bulunduğunu gördüm.

Kiosk fiyatlarından biraz daha pahalı olan bu ojeleri almayı çok istiyordum ve üstelik aynı gün kendi kendime doğum günüme kadar oje yok demiştim. Akşam saatlerinde durumu sevdiceğime anlattığımda alalım dedi ve bu 3 ojeyi attı sepete daha sonrasında bana istediğim ojeleri beğenmemi aksi takdirde kendi beğenip alacağını söyledi. Çok aradım taradım ama istediğim pek bişi yoktu. Belki Duo Chrome2x serisi olsa 2 tane de onlardan alabilirdim ama henüz satışı olmadığından ve nerede ise diğer serilerdeki bir çok rengi de zaten almış olduğumdan başka oje almadım ve ona da almamasını söyledim :).

 

Sonuç itibarı ile bu birbirinden güzel 3 oje sevdiceğim sayesinde koleksiyonuma eklenmiş oldu. Kendimi genelde dünyanın en şanslı insanı hissetmemim sebebi işte bu yüzden. Her zaman yanımda olduğunu bildiğim ve bana kocaman kocaman kocaman desteklerini esirgemeyen sevdiceğim sayesinde oluşuyor bu his :)

1Pingbacks & Trackbacks on Bir U33 Macerası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.