Maskara..

Kadınlar için önemli ürünlerden biri. Hep diyorum çok makyaj yapan bir insan değilim. Arada sırada değişiklik olsun diye bir kalem, bir maskara bir de dudak nemlendiricisi sürüp makyaj diye tabir ettiğim değişikliği sağlıyorum günlük yaşantımda. Bu yüzden maskara benim için çok önemli.

Çok abartılı ağır maskaralardan hoşlanmıyorum. Bourjois Volume Glamour Max maskarayı bu yüzden çok severek kullanıyorum.  Tek katla istediğim dolgunluk ve uzunluğa ulaşıyorum. Gün sonunda her hangi ağırlaşma ya da akma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ambalajı çok şirin ve kullanışlı :)

bourjois volume glamour max mascara kopyaFırçası tombul kıl fırçalardan. Tombul olmasından dolayı kirpiklere daha çok hacim veriyormuş gibi geliyor. Kullanımı kesinlikle çok rahat. Çok çabuk ürün bitiren bir insan değilim ama bitse yine aynısını alırım :)

bourjois volume glamour max mascara

Aynı ürünün bir de waterproof olanı var fakat ben göz ürünlerinde pek waterproof ürünler tercih etmiyorum. Çıkarması çok zor oluyor ve boş yere gözlerimi hırpalamış oluyorum.

bourjois volume glamour max mascara 2

Kendisi benim ilk Bourjois ürünüm. Rivayete göre Chanel’in fabrikalarında üretiliyormuş Bourjois ürünleri. Kalitesini sevdim yalnız Türkiye’deki fiyatlarını yurtdışındaki satış fiyatlarıyla kıyaslayınca biraz yüksek gibi. Bourjois Volume Glamour Max maskarayı Watsons, Gratis ve Boyner’lerden 40.90 TL’ye alabilirsiniz.

bourjois volume glamour max mascara 3

 

Şimdilik hepsi bu kadar tekrar görüşmek üzere hoşçakalın :)

NOT: Bir sonraki yazım Kiko ojeler hakkında olacak ;)

serinuserinus

1Pingbacks & Trackbacks on Bourjois Volume Glamour Max Mascara

  1. […] benim aşırı sevdiğim, waterproof olmayan ama waterproof gibi bir türlü çıkmak bilmeyen Bourjois Volume Glamour Max Maskaramdan kaynaklanıyor. Farı güzel bir şekilde tek silişte söküp atarken rimeli çıkarmak için […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.