Güzel bir günden hepinize Merhaba;

Malumunuz 2 hafta önce kendimce ufak bir çekiliş hazırladım. İlk çekilişim olmasından dolayı son 2 hafta pek bir heyecanlı geçti. Dün akşam 23.59 itibarı ile de çekilişimiz sonuçlanmış oldu. Çekilişin sonucunu klasik kağıt çekme ile belirleyeceğimi söylemiştim. Dün akşam çekilişin bitmesine yakın kağıtları hazırladım. Son dakika katılımları için de kenara temiz kağıtcıklar bıraktım fakat ben kağıtları hazırladıktan sonra saat 23.59’a kadar herhangi bir katılım olmadı. Çekilişe toplamda 23 kişi katıldı. 1 kişi katılım şartlarını yerine getirmediği halde getirdim dediğinden 1 kişinin  twitter hakkı da twitterda oje kokusunu önce takip edip çekilişin bitmesine yakın da takibi bıraktığından iptal oldu. Adayların ekstra yaptığı işlemlerle birlikte toplamda 85 kağıt arasından bir çekiliş yaptım.

Kağıtları önce 2 ye katladım ama karışması zor olduğu için bir kez daha katlamak zorunda kaldım.

 

kağıtların ikinci kez katlanmış hali

çekilişi gerçekleştirirken bir de video çektim 100_5261 ilerleyen saatlerde videonun yüklemeden açılan halini yüklemenin nasıl olduğunu bulacağım inşallah.

Kazanan talihli çekilişe aşağıdaki yorumla katılan supercellma adlı izleyicimiz oldu

kendisini tebrik ediyor ve bugün benimle iletişime geçmesi halinde bu tatlı ojeleri hemen yollayacağımı söylemek istiyorum :)

Bir başka çekilişte görüşmek üzere hoşçakalın :)

5 Comments on Çekiliş Sonuçlandııı…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.