Bahar aylarında çıkan China Glaze  Electro Pop serisini duymayan, bilmeyen kalmadı herhalde bugüne kadar.  Yürüyüş mesafesindeki kozmetikçimde China Glaze ojelere kavuştuktan sonra aldığım 2. China Glaze oje olmuştu kendisi. Mavinin her tonuna bayılıyorum fakat bu ojenin mavisi başka bir mavi  nasıl tarif ederim inanın bilmiyorum. Huzur mavisi bence bu. Tek söyleyebileceğim muhteşem bir renk. Tırnaklarıma da çok yakıştı :). Üzerine topcoat uygulamadım çünkü akşam saatlerinde size bir sürprizim daha olacak :).

Malumunuz 6 aydır sizlerle ojelerimi ve yaptığım çalışmaları paylaşıyorum fakat China Glaze ojelere kavuşalı 1 ay bile olmadı daha. Bu ojeler hakkında söyleyebileceğim tek şey kesinlikle verdiğiniz paranın her kuruşuna değiyor. 14 ml oması, tutması harika rahat kapağı ve ojeyi sürmeyi kolaylaştıran fırçası ile China Glaze ojelerin neden bu kadar sevildiğini bir kez daha anlıyorsunuz. Ayrıca zararlı kimyasalları içermemesi de cabası ;)

Bu oje kesinlikle oje sürmek için tasarlanmış :). Bazı markaların aksine içerisindeki fırça öylesine konmuş uyduruk bir fırça değil kesinlikle rahat oje sürmek için üretilmiş. Sol elime çok iyi oje sürebiliyorum fakat sağ elim için aynı şey söz konusu değil ne yazık ki. Sağlak olduğumdan sol elimle sağ elime oje sürmek bir hayli zor benim için fakat China Glaze ojelerin fırça boylarının uzun olması fırçaya hakimiyeti daha da kolaylaştırıyor sanki. Sağ elime de sol elime sürdüğüm gibi sürdüm bugün ojeleri. Sadece bir yerde tırnak kenarlarıma değdirdim :).

Gelelim ojemiz hakkındaki düşüncelerime… Yukarıda da belirttiğim gibi ojenin rengi huzur mavisi… Mavinin en dingin tonu. Ben ince ince 2 kat sürmeyi tercih ettim yeterli oldu. Fırçaya çok oje alırsanız tek kat bile yeterli olacaktır. Kuruma süresi gayet hızlı ama yine de 10 dakika kadar dikkatli olmak gerekiyor. Her ne kadar kurusa da hassaslığı azalmıyor.

Siz de China Glaze ojelere kavuşmak istiyor fakat evinizin yanında benim ki gibi Tanaçan Bayiisi yok diye üzülüyorsanız Tanaçan Kozmetiğin kendi sitesinden China Glaze ojelere kavuşabilirsiniz ;) siteye giriş için tıkkkk tıkkkk

Akşam tekrar görüşmek üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.