Günaaayyydııııınnnnnn sevgili takipçilerim :)

Uzun zaman sonra yine bir China Glaze yazısı ile karşınızdayım.

Aslında uzun zamandır China Glaze Hunger Games koleksiyonundan Luxe and Lush’ı tanıtmak istiyordum. Tam 3 kez sürdüm çıkardım ama hala fotoğraflayamadım :@ Bu sefer de araya China Glaze Sea Spray girdi :)

Sea Spray  çok hafif mavi alt tonlarında belli belirsiz  ışıltıları olan plastik bitişli buz grisi bir oje. Nedenini bilmemekle beraber ben de serinleme etkisi yarattı. Sürülüşü daha önce kullandığım China Glaze’lere oranla biraz daha zordu. Benim tırnaklarımda başka bir oje olduğundan model olarak Serinuserinus2’yi kullandım. Ojenin sürülüşü, kuruma süresi vs. hakkındaki yorumları ben yapıyorum çünkü pek sevgili kardeşcanlarım ojelerini bana sürdürüyorlar. Bu konuda bir hayli rahatlar desem yeridir :)  Bugünlük bu kadar diyelim artık.

Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

13 Comments on China Glaze – Sea Spray

    • Hımm bu kampanya gerçekten çok iyiymiş. Bir süre daha devam ederse kampanya ben de alabilirim bu siteden :)

  1. Acaba China Glaze ojeler sadece yurt dışında mı satılıyor ? Her yere baktım fakat Türkiye’de bulamadım. Yani benim bulunduğum yerde yoktu. Eğer Türkiye’de de satılıyorsa söyleyebilir misiniz lütfen ? :)

    • hımmmmm… evet ojenin swatchlarına baktım çok güzel çok cici bir ojeymş :) kozmetiksite.com la iletimişime geçiniz eğer yoksa size belki DBMS Kozmetik’ten Derya Hanım yardımcı olabilir :)

    • hımmmm…. o zaman bence siz bir de Tanaçan ile iletişime geçin belki yardımcı olabilirler :) daha önce stoklarda tükenmiş ojeyle ilgili bir arkadaşa yardım ettiklerini okumuştum. Ellerinde kıyıda köşede kalmış var ise muhakkak yardımcı olacaklardır ama China Glaze firmasının kendisi tarafından üretim durdu ise o zaman yapacak bişi yok :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.