Merhaba,

Bu hafta ve bundan sonra karşınıza daha sık çıkmaya başlayacağım umarım becerebilirim.

Geçen yıl Clinique Online açıldığında ihtiyacım olan her şeyi almış fakat daha sonra ilgisizliklerinden dolayı kendilerine kızmış ve alışverişi kesmiştim. Bu alışverişlerimden de birinde set halinde satılan Clinique High Lenghts Mascara, diamonds göz kalemi ve mini boy göz kremi almıştım. Alışveriş yazım için tıkk tıkk. O günlerde kullandığım başka bir maskaram olduğundan bu maskaraya geçmem biraz vakit aldı. Maskarayı 4 aydır kullanıyorum. Bazı ürünleri yorumlamak için uzun süre kullanmak gerekirken maskara, far, ruj gibi ürünler için aslında 1 gün ble yeterli olabiliyor. Benim bu kadar geciktirmemin tek sebebi ise üşengeçlik. Maskara benim için makyajın olmazsa olmazı. Hatta çoğu zaman maskara ve lip balmdan oluşuyor benim makyaj anlayışım. Kirpiklerim yeterli sıklıkta ve uzunlukta ama maskarayla daha hoş göründüklerinden genelde maskara kullanmayı seviyorum. Bu maskara hakkındaki düşüncelerim de olumlu yönde oldu.

Maskaranın fırçası plastik, yay şeklinde eğik ve taraklı bir yapıya sahip. Bu eğik yapı maskaranın fırçasının kirpikleri tam olarak kavramasını sağlıyor.  Benim normal sıklıklataki kirpiklerim için 2 kat sürmek yeterli oluyor. Kat kat sürünce topaklanmadan ziyade yapışıklık yapıyor. Alt kirpiklerim aşırı uzun olduğundan ben alt kirpiklerime uygulayamıyorum. Her hangi bir akma ya da dağılma yapmıyor. En sevdiğim yanı ise Bioderma H2O Sensibio ile temizlenebiliyor olması.

Kirpiklerime yeterli miktarda uzunluk sağlıyor. Renginin simsiyah olması kirpiklerimin daha belirgin görünmesini sağlıyor.

Kısacası Clinique High Lenghts Mascakara sevdiğim, elimdeki maskaralar bitince alabileceğim bir maskara oldu.

Şimdilik hepsi bu kadar.Sizin sevdiğiniz bana önerebileceğiniz maskara var mı merak ediyorum.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.