Merhaba

Bildiğinizi üzere clinique.com.tr’de online satışlar başladı. Geçen gün tesadüf eseri siteyi karıştırırken High Lengths Mascara Set’in 59 tl’ye satıldığını gördüm. İçerisinde 1 adet tam boy maskara, 1 adet tam boy göz kalemi ve 1 adet de deneme boy göz kremi vardı. Set içeriği son derece memnun ediciydi benim için. Deli gibi ihtiyacım olan ürünler olmasa da kısmen alınması gerekli ürünlerdendi. Özellikle göz kremini denemeyi çok istiyordum.

Clinique high lengths mascara set clinique online alışveriş

15 ml’lik La Roche Posay Hydraphase İntens’i bile 4 aydır kullanıp minicik azaltan ben 5 ml olan All about eyes nemlendirici için 4 ay falan ömür biçtim kendime. O akşam daha fazla dayanamayıp siparişi verdim.alışveriş sürecini detaylı anlatacağım fakat kısacası clinique.com.tr’den alışveriş yapmaya ba-yıl-dım. Bugüne kadar yaptığım en hızlı, en keyifli alışverişti desem kesinlikle yanlış söylemem. Akşam siparişi verdim sabah kargolandı ürünler ertesi gün elimdeydi. 2 tane deneme boy ürün ve bir de “trendus” kodu yazarak mini bir dudak nemlendiricisi ekledim sepetime.  Her alışverişte 2 adet deneme boy ürün ve ekstradan kodlarla sepete eklenen ürünler en sevdiğim şey oldu. Sizi bilmiyorum ama ben deneme boy ürünleri çok seviyorum. Yeni ürünler keşfetmek ve ilk izlenim açısında çok faydalı oluyor benim için. Alışverişten ziyade bu deneme boy ürünlere sevindim resmen. Kargo da bedava olduğundan benim için çok efektif bir alışveriş oldu. Ürünler fiyat performans açısından beklediğimin de üzerinde çıktı. Ürünlerin detaylı yazılarını en kısa sürede ekleyeceğim. Şimdilik kısa bir ön gösterim olsun istedim.

Clinique high lenghts mascara set clinique online alışveriş clinique superbalm moisturizing gloss take the day off make up remover moisture surge overnight mask

clinique com.tr’den bir daha alışveriş yapar mısın? diye sorarsanız. Kesilikleee derim!! Zira bugün 2. alışverişimi yaptım bile. Öğlen aldığım ürünler saat 17.00  gibi kargolandı.

Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

2 Comments on Clinique High Lengths Mascara Set

    • çok teşekkür ederim canım :) ben sende görüp even better clinical’ı aldım meselaaa bugün :))) 250 tl üzerine hediye1 koduyla hediye olayını da düzeltmişler bu arada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.