Merhaba

Yine bir alışveriş yazısı ile karşınızdayım. Clinique online alışveriş sitesi açıldığından bu yana yaptığım 2. alışveriş oldu bu ve ben kesinlikle Clinique’den alışveriş yapmayı çooook sevdim!!!!

Pazar akşamı bilgisayarda siteye bakınırken Clinique Even Better Clinical Koyu Leke Serumu  ve yine tam boy Even Better Cilt Tonu Düzenleyici Nemlendirici ile birlikte bir adet deneme boy 7 Day Scrub Peeling’i gördüm. Bir de All About Eyes Roll-on göz serumunu denemek istiyordum. Kısacası bu iki ürüne ihtiyacım olduğundan almaya karar verdim pazartesi öğlen 12.30 da verdiğim sipariş ertesi gün 11 gibi elimdeydi.

Leke açıcı serum setinin fiyatı çok uygundu 1 ürün fiyatına 1 tam boy ve 2 büyük deneme boy ürün almış oldum. Ayrıca belirtmeliyim hayatım da hiiiiç bu kadar bol testerlı bir alışveriş yapmamıştım. Benim için çok karlı bir alışveriş oldu. Paketleme ise çok çok başarılı. Özellikle görüntüledim. Kısacası ben Clinique online’dan alışveriş yapmayı çok sevdim. Ayrıca verilen testerlarla tam boy ürünlere sahip olmuş oldum resmen :) Onun yazısı da başka zaman olsun artık.

Kutuyu ilk açtığımda üzerinde bir kat beyaz kağıt vardı.

IMG_5077 kopya

Kağıdı kaldırdıktan sonra ürünlerin sarıldığı Clinique filigranlı bir paketle karşılaştım.

IMG_5081 kopya

 

Paketi çıkardıktan sonra ise altında bir kat daha beyaz kağıt olduğunu gördüm. Ürünler kırılmasın hasar görmesin diye herşey düşünülmüş.

IMG_5083 kopya

Paketin görünüşü şu şekilde :)

IMG_5085 kopya

Ve ta daaaaam içindekiler :)

IMG_5086 kopya

Şimdilik hepsi bu kadar başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

9 Comments on Clinique Online Alışverişi Çook Sevdim!

  1. ben de bu leke serumunu almak istiyordum, uzmanı önerdi ama pahalı diye alamıyordum. set halinde görmemiştim :O bitti mi ki kampanya :(

    • ooo my god :) your comment made me so happy thank you :) i think i must write my resume in english too :) nice to see you again
      :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.