Öncelikle herkese tekrar tekrar merhabalar… Tırnaklarım henüz  istediğim boya ulaşmamış olsa da daha fazla dayanamadım ve çiziktirdim birşeyler. Çiziktirdim diyorum çünkü ilk gül denememdi ve gülden başka her şeye benzedi :). Pastel 83 numaralı mint yeşili oje üzerine Alix Avien 60 numaralı oje ile elimden geldiğince düz çizgiler çekmeye çalıştım. Ve nedense İngiltere’nin bilmem kaçıncı yüzyılına ait duvar kağıtlarını anımsattı bana bu çizgiler :). Malumunuz yüzük parmağını farklı oje ile kullanma hala meşhur iken ilk yüzük parmağı denemesini de yapmış oldum. Güller için Alix Avien 60, Pastel 61 ve Golden Rose 209 kullandım. Yaprakları ise Pastel 74 numaralı harika yeşil ile yaptım. Görüntü biraz daha mat dursun istediğimden üzerine Pastel Matte Top Coat matlaştırıcıyı uyguladım. Çok sevdim son görüntüsünü. Başka markaların matlaştırıcılarını kullanmadım ama bu üründen gerçekten çok memnunum. Bu deseni 3 gün önce yaptım ffakat bugün fotoğraflayabildik. 3 günde hiç bozulma olmadı nerede ise ki benim elim hiç sudan çıkmaz.

Yüzükler ise yine bir eBay alışverişinden. Satıcı beyaz olanı hediye göndermiş :). Aldığım ürünler toplamda 80 tl civarı tuttu hepsi kolye ve yüzük ilk fırsatta onun postunu da yayınlamayı düşünüyorum. Son yazımda bir sonraki yazımın AEG manikür aletim hakkında olacağını söylemiştim. ilerleyen saatlerde onun postu da gelecek önce bunu yayınlamak istedim dayanamadığımdan. Sizi fotoğraflarla baş başa bırakayım.
Bir sonraki postta görüşmek üzere.

 serçe parmaktaki çizgileri photoshopla baştan yarattım
 ahhh ahh ben de böyle çizgiler çizebilsem yaa :@

12 Comments on Vintage Roses Nail Art

    • Yarın gelsin o zaman takılar da :) kız kardeşlerime de aldım bana aldıklarımdan ondan fiyat biraz pahalı oldu yoksa benim aldıklarım 45 falan ancak tutardı :) çok şirinler Fluu bir görsen. Bi dahaki alışverişimi heyecanla bekliyorum :)

  1. Manikürünüz cok cici olmus ,gül desenini bende cok seviyorum 1,2 denemem basarisiz olunca nette nasil yapildigini aramaya basladim ve size yolladigim bu videoyu bulduktan sonra cok kolay oldugunu gördüm ve bende ayni güzellikde gül deseni yapabildim ,sizede tavsiye ederim.Sevgiler Seyda
    http://www.youtube.com/watch?v=6k0MWWVuZ2s

1Pingbacks & Trackbacks on Vintage Roses Nail Art

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.