Yorgunluktan ölüp, keyiften dört köşe olan serinuserinus’tan hepinize merhaba :)

Efendim bugün uzun zaman sonra pırasamsı şekilsiz saçlarımdan kurtulup, elcağızlarıma manikür yaptırdım :). Fevkeladenin de fevkinde mutluyum yani :). Saçlarından iyice sıkılmış olan ben artık son zamanlarda aynaya bakmaya utanır hale gelmiştim. Ellerimden bahsetmek bile istemiyorum zira son bir kaç yazıda düzensiz halleriyle karşılaşmıştınız zaten. İşte böyle bakımsızlıktan ölürken bugün artık yeter diyip uzun  zaman önce planlayıp ama gidemediğim kuaför ziyaretimi gerçekleştirdim.

“Nereye gitti acaba??” dediğinizi duyar gibiyim :). Norm Güzellik Merkezi’ne gittim. Benim  çooooooooooooooooooooooooook çoooooooooooook uzun zamandır gittiğim kuaförüm olur kendileri. Saç, makyaj, ve manikür denemelerim sonucunda çok memnun kaldım. Bugün de kısa saçlarım ve bakımlı ellerimle çok memnun ayrıldım kendilerinden. Bikeç kardeşler apt. bayar caddesi 42/A Kozyatağı adresinde uzun yıllardır hizmet vermekteler. Şuraya tıklayarak sitelerini ziyaret edebilirsiniz tıkkk tıkkk. . İyi ki varlar yahu :). Öyle keyifli vakit geçirdim ki sağolsun var olsunlar :).

Kuaförümü çok sevip başka hiç bir kuaföre değişmem derken kargoculardan tek kelimeyle nefret ediyorum. Bugüne kadar bir çok kargo firmasını deneme imkanım oldu herkesin aksine ben Yurtiçi Kargoyla şu ana hiç bir sorun yaşamadım. Lakin Aras Kargo, MNG Kargo hep sıkıntı hep sıkıntı. Çarşamba akşamı 9 civarında eczanemizde.com’dan sipariş verdim. Fiyatlar bu sitede piyasanın %40 %50 daha aşağısında. Sitenin kalitesini birçok bloggerdan duyup işittiğimden ve sebamed ürünlerinde  indirim olduğunu da görünce dayanamadığımdan güzel bir sebamed alışverişi yaptım. Tam bir litre sebamed liquid face and body parasına 3 parça ürün aldım. Alışverişim toplamda kargo dahil 65 tl tuttu. Zaten Sebamed liquid face and body 62-63 tl civarı normalde yani benim için bir hayli karlı bir alışveriş oldu. Neyse efendim alışveriş Çarşamba akşamı gerçekleştirildi ve eczanemizde.com sağolsun kalitesini gösterip perşembe sabahı 10.30 11.00 gibi ürünleri kargoya verdi. Hal böyle olunca ben bütün bir cuma günü kargo bekledim ama nafile Aras Kargo’yu arayıp öğrendim ki Antalya’dan İstanbul’a kargo 2 günde geliyormuş. Bugün de kuaföre gittiğimden 2 kere evi arayıp kargo geldi mi diye sordum ama gelmemişti. Durum böyle olunca kuaförden eve geldikten sonra saat 17.05′ de koşa koşa kargoya gittim. Burnumun dibinde olan kargo ne hikmetse cumartesi günü kargo dağıtımını yetiştirememiş de o yüzden şubede kalmış benim kutu. Hay Allah’ım bu nasıl bir sorumsuzluktur inanın aklım almıyor. Evime yürüme mesafesiyle 1 dakika uzaklıkta kargo ne hikmetse benim kargoyu yetiştiremiyor. Neyse içimi döküp paketime kavuştuktan sonra sizlere paketimden çıkanlar hakkında bahsedebilirim.

Ben sipariş notuna yağlı ve karma ciltler için Bioderma ürünlerine ait testerlar göndermelerini istemiştim ki bizzat yollamışlar :). Hatta bununla da yetinmeyip bir sebamed sabun testerı ve  2 de vichy tester’ı koymuşlar. Açıkçası bu siteyi gerçekten sevdim ucuza aldığım sebamedlerden ziyade bu testerlar beni daha mutlu etti desem yeridir. İşte böyle canlarım insan kazanmak bu kadar kolay :). İyi ki varsın eczanemizde.com bundan sonra her alışverişim senden olacak! Bioderma’ları beğenirsem de geldin Bioderma’lar diyeceğim :). Böyle samimi içten siteleri hep sevmişimdir. Kısacası eczanemizde.com’dan çok memnun kaldığımı söylemek istiyorum bence güvenle alışveriş yapılabilir. Lakin söz konusu Aras Kargo ise tekrar tekrar düşünün derim ben. :)

Yarın bakımlı ellerimle karşınızda olacağım şimdilik hoşçakalın :)

serinuserinus

4 Comments on Eczanemizde.com Alışverişi

  1. bence tester sadece bloggerlara gidiyor. Eczanemizde.com dan iki kere ve baya yüklü bir
    miktarda alışveriş yaptım ve alışveriş notumda kullanmak istediğim ürünün (sebamed öyle pahalı bir markada değil) testerını istememe rağmen kutuyu açtığımda şok oldum çünkü bloggerlara bir sürü giden testerlerden yoktu. Yani eğer tester beklentisi içinde bu siteden alışveriş yapıyorsanız tavsiye etmem ama fiyatları uygun fakat ben bu ayrımcılıktan sonra bir daha kendilerinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Çünkü kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Tester almak için illa blog mu açmak lazım? Bu yazımıda eczanemizde.com un reklamının yapıldığı her siteye yazıcam.

    • Hımmmmm çok ilginç göndermemelerine şaşırdım canım. Ben genelde kişisel mail adresimi kullanıyorum ve sipariş notunda da genelde blogger oldumu belirtmiyorum. Sadece ürün denemek ve almak istediğim ürünlerin bana uygun olup olmadığına karar vermek adına tester istediğim yazıyorum. Hatta bazen daha da ileri gidip direkt denemek istediğim ürünü yazıyorum ve genel de de yolluyorlar. Zaman zaman istediğim markalar ellerinde olmadığından istedikleri dışında da testerlar gelebiliyor fakat genelde hep bişiler koyuyorlar sepete. Ben genelde uygun olduğu için tercih ediyorum. Testerlar cabası oluyor kısacası :) bir süredir yüklü miktarlarda alışveriş yapıyorum genel olarak da memnun kaldığım bir site :)

2Pingbacks & Trackbacks on Eczanemizde.com Alışverişi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.