Merhabalar

Essence’ın Snow White Koleksiyonunu görmeyen duymayan kalmadı artık. Ben de istediğim renklere sonunda kavuştum. Hoş elimden gelse hepsini alırdım ama malesef çoğu Gratis’te tükenmiş. Son 2 rengi de çekmeceden arayıp buldurdum.

Görüp bayıldığım ama almayı ertelediğimden bir türlü ulaşamadığım bir renkti Bashful. Bloglarda sık sık gördüğümüz ve gerçekten çok sevilen bir oje. Hatta bence seriyi efekt ojelerinden ayrı tutarsak serinin en iyi ojesi. Çok tatlı yumuşak bir yeşil içerisinde minik altın ışıltılar var.Yeşil oje severlerin bu renge bayılacağını düşünüyorum.

Benim tırnaklarım şu sıralar çok kısa ve bozuk olduğundan istediğim gibi yansıtamadım ama kesinlikle çok sevdiğim bir oje oldu. Normalde 2 kattan vazgeçmeyen ben bile tek katta yeterli olduğunu düşündüm.

Kuruma süresi tahminimden daha hızlıydı. Ojeyi sürdükten sonra hem sevgili Naslii’da hem de başka bloglarda görüp imrendiğim ve çok yakışacağını düşünüp altın rengi pullu ojelerle bir kıyaslama yaptım. Make İt Golden’ı işaret parmağıma The Huntsman’ı da yüzük parmağıma sürdüm.

Bence Make İt Golden The Huntsman’dan daha çok yakıştı. Make İt Golden’ın içindeki sarı mikro ışıltılar Bashful’un içindekilerle aynı tonda olduğundan çok baskın güzel bir görüntü oluşturdu.

Uzun zaman sonra ilk kez oje sürdüm ve gerçekten özlemişim oje sürmeyi. Elimdeki ojelerin renklerini daha rahat göstermek ve daha rahat desenler yapabilmek adına takma tırnaklar aldım umarım aktif olarak kullanabilirim.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

 

2 Comments on Essence Snow White – Bashful

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.