Tastamam 15 gündür kayıplara karıştım :) bu süreç içinde beni yalnız bırakmayan, varlıklarını her daim hissettiren, yazdıklarımı okuyan izleyicilerim olduğunu gördüm. Gördükçe de mutlu oldum :))Eskisi kadar sık olmasa da burada olmaya özen göstereceğim.

Güzel haberlerim de var tabii :). Bloğun 1. yaşına özel Aralık ayında güzel hediyeler dağıtmak istiyorum. Bir ipucu verebilirim hediyelerin içinde China Glaze’de olacak hem de 1 den fazla :) Sponsorum da hazır daha önceki hediye etkinliğimde de olduğu gibi yine müstakbel cüzdanım :) Hediyeler sevdiğiniz ve zaman zaman ulaşmakta sıkıntı yaşadığınız ojelerden oluşsun istiyorum ama henüz ojeleri seçemedim. Hediyelerin içinde görmek istediğiniz ojeyi bana fısıldarsanız çok memnun olurum :)

Çarşamba günü işlerim dolayısıyla Kadıköy’e gittim. Uzun zamandır gitmiyordum. Kendimce keyifli bir zaman geçirdim ve Bahariye’deki Gratis’ten de Essence’ın yeni çıkarmış olduğu ojeler ve Türkiye’ye yeni gelen Miami Girl Koleksiyonun’dan bir ojeyi aldım. Serinuserinus 2’de bana Snow White Koleksiyonundan istediğim simli, ojeleri almış pek güzeller nasıl mutlu oldum anlatamam. Bu kadar yeni Essence ojem olmasına rağmen ben bugün sizlere eski ojelerden olan Sure Azure adlı ojeyi tanıtacağım. Çok çok sevdiğim bir renk. Gri alt tonundaki ojelere bayılıyorum.

 

Sure Azure mavi lila gri tonlarında bir oje. Bu renklerin tırnaklarımdaki duruşuna bayılıyorum. 2 kat opaklaşması için yeterli oluyor fakat ne yazık ki kuruma süresi birazcık uzun. Kremsi yapısından dolayı kuruduktan sonra bile bozulmaya çok müsait. Ben bu ojeyi çok çokk çokkk seviyorum.

Essence’ın şişeleri değiştikten sonra bazı ojeler üretimden kalktı sanırım.Sure Azure’ün hala üretimi var mı yok mu pek bilmiyorum o yüzden. Yarın Flormar Miracle Colors serisine kaldığım yerden devam edeceğim bir de yetiştirebilirsem bir nail art ve Sally Hansen sıkıştırmak istiyorum ama kısmet tabii :)

En kısa sürede görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

15 Comments on Essence – Sure Azure

  • Ah canım o seri kaldırılmış anladığım kadarı ile :( mini ojeleri de çok güzeldi ama ben bakamadan gitti garibim :( benimki de önceden almış saklıyormuş yeni verdi :) bulursam aklımda olacaksın ;)

   • aa neden kaldırılmış ki snow white :o
    çıkar çıkmaz istanbul’da her şubesini gezip almıştım o 3 pulluyu da.iyi ki almışım :o

     • Ben onu da almışım :D
      Off o kadar oje aldım ki bu ara hiç bilmiyorum hangisi var hangisi yok. yüzden mış’lı konuşuyorum :/

     • :)) bende de çok fazla oje var canım hangisi neredeydi nasıldı hatırlayamıyorum

 1. canım ben de gri tonlu ojelere bayılıyorum bu aralar. Mevsimden herhalde :) ama kuruduktan sonra bile bozulan oje çok berbat birşey yaa, en sinir olduğum şey. Bir de hediye için sally hansen`ın yeni çıkardığı koleksiyondan da ekleyebilirsin bence aklında olsun. Hem iyi bir marka hem de fiyatı uygun. Ben 1 tane aldım eczanemizde.com`dan 7.2`ye.

  • kesinlikle mevsimden kaynaklanıyor!!! Sally Hansen’ı da ekleyebilirim fiyatlar gerçekten uygun. Bu arada Grey area’ya bayıldım nasıl güzel bir renktir öyle :) çok çok teşekkür ederim bu güzel fikir ve yorum için :)

2Pingbacks & Trackbacks on Essence – Sure Azure

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.