Merhaba,

Türk markalarının son zamanlarda çıkarmış olduğu oje koleksiyonları gerçekten takdire şayan. Özellikle benim ilgimi çeken koleksiyonlar bol simli ve doku efektli ojeler oldu. Flormar da yeni çıkardığı oje koleksiyonlarıyla dikkat çekmeye başladı. Flormar’ın yeni çıkarmış olduğu iki koleksiyondan biri Wet Look isimli ıslak görünümlü ojelerin olduğu koleksiyon diğeri ise Glitter isimli bol simli pullu ojelerin olduğu koleksiyon.

Flormar Wet Look Glitter

Bloggerlarda ürünleri gördükten sonra merakıma yenik düşüp denemek için bir kaç ojesini aldım. En çok dikkatimi çeken 2 oje oldu. Biri Wet Look Koleksiyonundan WL1o diğeri de Glitter Koleksiyonundan GL09. Öncelikle tırnaklarımın bakımsızlığı için özür dilerim. Kendilerine ayıracak pek vaktim olmadığından bu sıralar hep bu durumdalar diyor ve başlıyorum yorumlarıma.

Flormar Wet Look WL10 Lacivert Oje 2

Baz oje olarak Wet Look serisinden WL10 numaralı ojeyi uygulamayı tercih ettim. Bu oje serisi Flormar’ın normal fırçalı ojelerinden farklı olarak geniş fırçaya sahipler. Kıvamı biraz yoğun. Ben 2 kat uygulayarak istediğim sonuca ulaştım. Lacivertin en sevdiğim tonu. Kuruma süresi hızlı denilebilecek düzeydeydi. Asıl özelliği olan ıslak görünümüyse gerçekten çok beğendim. Üzerine bir topcoat uygulamış gibi bir parlaması vardı. Bu seriyi gerçekten beğendim fakat serideki ojelerden alabileceğim tek rek buydu.

Flormar Wet Look WL10 Lacivert Oje

Renk çeşitliliği kesinlikle artırılmalı. Vişneler, bordolar, acı kahveler eklenmeli seriye. Şişelerin tasarımı ise benden koskoca bir 0 aldı. Kapağın üst kaplaması 2. gün soyulmaya başladı ve anlamlandıramadığım altın kaplamanın altından klasik beyaz Flormar kapağı çıktı. Şişelerin üzerinde olan su patlaması şeklindeki siyah efekt ise yine neden diye sorgulamama sebep oldu. Bence Flormar Wet Look ile harika bir koleksiyon çıkarmış fakat tasarım ve renk çeşitliliği ile koleksiyonun hakkını verememiş.

Flormar Glitter Wet Look Oje Koleksiyonu Nail Polish Enamel

Alt ojeyi uyguladıktan sonra Glitter serisinden GL09 numaralı ojeyi uyguladım fakat bu oje benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Şişedeki o ihtişamlı görüntüsünün aksine tırnaktaki, uygulayışı son derece sönük kaldı bence. Oje içerisinde mor fuşya ve mavi pullar ile küçük mor simler var. Ojeyi aldıktan sonra homojen bir şekilde tırnağa uygulamak gerçekten çok zor.

Flormar Glitter Wet Look Oje Koleksiyonu Nail Polish Enamel

Şeffaf oje olarak kullanılan ojenin kıvamı çok yoğun olduğundan ilk katta bile bir hayli yoğun bir oje katmanı bırakıyor geride. 2. kat uygulamak istediğimde de pullar tırnak kenarlarımda toplanma yaptı, dağıtmak biraz zor oldu. Kuruma süresi normaldi. Uyguladıktan sonra pütür pütür olmadı. Gerçekten çok güzel fakat uygulama açısından beni zor durumda bırakan bir oje oldu. Taban oje olarak farklı bir oje kullandığımda da aynı sonucu verirse benim için sevilmeyen bir oje olacak. Şimdilik kararsızım.

Yarın Real Techniques Expert Face Brush ile karşınızda olacağım. Şimdilik hepsi bu kadar, tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

2 Comments on Flormar Wet Look WL10 ft. Glitter GL09

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.