Merhaba

İnternet sağlayıcımızı değiştirdiğimizden ve yeni internet sağlayıcısına geçtiğimiz dönemlerde ufak tefek sıkıntılar yaşadığımızdan istemeden de olsa blogdan bir süre ayrı kaldım. Bugünkü yazım başlıktan da anlayacağınız üzere GiorgioArmani’nin bir süre önce satışa çıkardığı Si adlı parfüm üzerine olacak.

Uzunca bir süredir Jimmy Choo’nun aynı adla satışa çıkardığı parfümü almak için yanıp tutuşuyorum Sephora’ya her gidişimde bir fıs sıktırıp kokusunu iyice benimseyip tam almaya niyetleniyorum ki bir şey oluyor başka bir ödeme yapmam gerekiyor ve almaktan vazgeçiyorum. İşte benim Giorgio Armani Si ile tanışmam da bu Sephora ziyaretlerinde oldu. Denemem için sıktıklarında çok çok sevdim bu parfümü hatta içimdeki Jimmy Choo sevgisini bile titretti diyebilirim bir süre. Yoo yoo tamam onun yeri değiştirilemez. Ama ikisini de alacağım sanrım.

Haftasonu deneyip çok sevdiğim bu parfüm hafta içi YöntemPr tarafından denemem için gönderildiğinde havalara uçtum resmen. Çok çok sevdiğim bir parfümün 3 gün sonra deneme boyuna sahip olmak çook iyi gelmişti. Duymaktan sıkıldınız biliyorum fakat YöntemPr yine çok güzel bir sunumla denememiz için bir keşif kutusu yollamışlardı. Siyah tülle paket yapılmış kutunun içerisinde Mini boy bir parfüm, body lotion ve bir de üzerinde “Si” yazan bir bileklik vardı.

Şişenin çok sade fakat çok şık oluşu bence parfümün bende bıraktığı hisle birebir örtüşüyor. Bu parfümde beni çeken şey ne bilmiyorum fakat bir şey var ve aklımda tanımlayamadığım ama bir hayli güzel çağrışımlar yapıyor.

Alt nota üst nota gibi tanımlamalar yapmakta bir hayli zorlanıyorum fakat ilk kullandığınızda aşırı şekerli ve yoğun bir kokuyken üzerinizde durdukça zarifleşen bir koku. Durdukça şekerleşen ve ağırlaşan bir koku değil. Bendeki kalıcılığı 7-8 saat oldu ki bence yeterli bir süre. Kime koklatsam çok sevdi. Aaaa ne bu diye sordu. Üzerimdeyken sürekli koklama isteği duyuyorum. Yeni yıl kampanyalarında muhakkak almak istiyorum.

Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

*Basın ürünüdür.YöntemPr’a teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.