Merhaba,

Çok uzun zaman sonra ilk kez nail art yaptım sanırım. Tırnaklarımı öncesinde kısalttım ve ilk defa oval şekilde törpüledim. Basit ama sevimli bir nail art oldu bence. Baz oje olarak Pastel 83 numaralı mint yeşili ojeyi kullandım. Kuruma süresi normal ve 2 katta istediğim opaklığa kavuştum. Pastel 83 3 yıldır benimle ve hala bozulma vs olmadı.

Orta parmağımın tırnağına Golden Rose’un beyaz nail art fırçasıyla çizgiler çektikten sonra serçe parmağımın tırnağına da dotting toollarımla minik noktacıklar yaptım. Kalan tırnaklarımın üzerine de instagramda fotoğrafını paylaştığım Essence’ın Türkiye’ye yeni gelen nail art special effect topper ojelerinden Mavi altıgen pullar ve holografik şampanya renkli pullarl,a minik simler içeren Glorious Aquaris adlı ojeyi kullandım.

Ojenin şişede duruşu muhteşem!! Oldukça görkemli ama ne yazık ki tırnaklara sürdüğünüzde kuruma süresi sizi çıldırtacak kadar uzun olduğundan o kadar hoş gelmiyor insana. Kuruması neredeyse tam 40 dakika sürdü. Kıvamı tam olarak uhu gibi ve oldukça kalın. Kısmen kuruduktan sonra üzerine çok sevdiğim Pastel Matlaştırıcı ojeyi sürdüm ve manikürü tamamladım.

Oldukça beğendim. Çok hoş durdu minicik tırnaklarımda.  Böyle iri pullu ojelerle mat bitişleri çok seviyorum. Fotoğraflar istediğim gibi olmadı ama idare eder sanırım. Ben çok sevdim minik tırnaklarımı. Umarım siz de seversiniz. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

7 Comments on Glorious Aquarius Nail Art

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.