Bilmem kaçıncı baskı denememle bugün yine karşınızdayım. Selamlar, sevgiler, saygılar :)

Baskı denemelerim hız kesmeden devam ediyor bugün görecekleriniz daha önce yapılmış olanların içerisinde en iyisi bence. Dün ağız bakım suyumun bitmiş olmasından dolayı ufak bir piyasa araştırması yapıp Listerine’imi 13 TL gibi bir fiyata aldım. Marketleri dolaşırken bari her zaman ki kozmetikçi ablaya da uğrayıp ojelere bir göz atayım dedim. Girer girmez Golden Rose’un nail art ojelerini ve matte serisini gördüm. Nail Art serisi 2.5 TL idi. Baskı için ojeye ihtiyacım olduğundan Golden Rose Nail Art serisinden (ince uçlu ojeler hani) 106 numaralı siyah rengi aldım.

Eve gelir gelmez de Golden Rose 61 numaralı ojeyi sürüp üzerine de yeni aldığım ojemle baskı yaptım. BPS büyük disten odun desenini tercih ettim ben. Sonuç mü-kem-mel oldu benim için. Bugüne kadar yaptıklarımın tartışmasız en iyisi :). Her ne kadar işaret parmağımdaki desen istediğim gibi olmasa da yüzük ve serçe parmağımdaki hallerine bayıldım. Bu arada 61 numaralı oje de bir hayli güzel bir oje. Fotoğraf çekmeyi unuttum. En kısa sürede tırnaktaki duruşunu göstermeyi düşünüyorum.

Şimdilik hepsi bu kadar tekrar görüşmek üzere hoşçakalın :)

serinuserinus

 

4 Comments on Golden Rose 61 feat. Golden Rose Nail Art 106 (Siyah)

  1. 61 bende de var. Aslında sevmediğim bir renk ama bittikçe de alırım. Gizli hayranım herhalde. Ellerinde çok şık durmuş :)

    • ççok teşekkür ederim :) 61 gerçekten güzel bir renk. içerisindeki cam kırıkları çok cici duruyor kırmızı tonu severlerin muhakkak seveceği bir oje :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.