Merhaba,

Bayramın ilk gününü kısmen kırmızı ojelerimle geçirmiş olsam da akşam dayanamayıp kırmızılarımı silip Golden Rose’un geçtiğimiz kış çıkarmış olduğu Jolly Jewels serisine ait 115 numaralı ojeyi sürdüm. Bayram şeker bayramı olunca ben de şeker gibi bir oje sürerek bu güne uyum sağladım. İtiraf etmeliyim ki Golden Rose son zamanlarda gerçekten çok iyi koleksiyonlar çıkarmaya başladı. Ben de koleksiyon ilk çıktığında bir kaç rengini almıştım ama daha yeni sürebiliyorum.

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe 2

Golden Rose Jolly Jewels 115 numaralı oje hakkındaki yorumlarıma gelecek olursam da uçuk beyaz oje içerisinde fuşya, turuncu, yeşil, mavi, sarı, kırmızı ve gümüş büyük altıgen pullar ve yine aynı renklerde küçük altıgen simler içeren bir oje.

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe 3

Dıştan görünüşü nefis olmasına rağmen sürüşü pek kolay olmadı ne yazık ki. Altına baz oje kullanıp üzerine uygulamak da mümkün fakat ben baz oje kullanmadan uygulamayı tercih ettim.

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe

Ojeyi 3 kat uyguladıktan sonra istediğim yoğunluğa ulaşabildim. 1. kat tam kurumadan 2. kat ve 3. katı uygulamamak gerekiyor çünkü aksi halde pullarda sökülme ve bir noktaya toplanma eğilimi oluyor.

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe 6

3. katı da uygulayıp biraz kurumasını bekledikten sonra üzerine son zamanlarda severek kullandığım ve fiyat performans eğrisi hayli yüksek olan bir ürünü NYC Turbo Dry Top Coat’ı 2 kat uyguladım.

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe NYC Turbo Dry Top Coat 2

NYC Turbo Dry Top Coat’ın ojeleri kurutma hızı gerçekten çok iyi. Dayanıklılığı artırdığını söyleyemeyeceğim fakat güzel bir parlaklık sağlıyor. Sevmediğim tek yanı ise ojeyi çok fazla kurutması oldu. Bazı ojeleri aseton kullanmadan kalıp gibi çıkarabiliyorum bu kurutucu sayesinde.

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe NYC Turbo Dry Top Coat

Bayramda şeker gibi tırnaklarımla sizlere merhaba dediğime göre artık kaçabilirim sanırım 3. gün ojemi sürüp bir de nail art yapacağım ;)

Golden Rose Jolly Jewels 115 China Glaze İt's a Trap-eze Dupe 5

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.