Bugün ikinci kez merhaba :)

Sabah gösterdiğim ojeyle kardeş bir oje var bugün tırnağımda :). Bir önceki yazım aslında 2 gün önce sürdüğüm bir ojeye aitti. Bugün tırnaklarımda Golden Rose Rich Color 16 numaranın kardeşi Golden Rose Rich Color 10 numaralı fondöten rengi oje var. Bu renk ojeleri fondöten rengi diye adlandıran arkadaşlarım olduğundan ben de bu ismi kullanmakta sakınca görmüyorum.

Vaktiyle staj yaptığım dönemde hangi ojeyi sürsem de öğrencilerin çok dikkatini çekmese diye yanar dururdum.O vakitler oje koleksiyonum çok geniş olmadığından elim sık sık Pastel’in 22 numaralı ojesine giderdi. Lakin bu oje tam olarak bu durumlar için biçilmiş kaftan.

Tırnaktaki duruşu çok cici, sevimli. Ben işi bir adım daha ileri götürüp Pastel matlaştırıcı oje ile matlaştırıp mat kullandım ve performanstan çok memnun kaldım. Bir önceki yazımdaki mavi oje gibi bu oje de tek katta opaklaştı lakin bu ojede ojeyi fırçaya biraz daha bol almak gerekiyor aksi takdirde 2. bir kat daha isteyebilir :) Kuruma süresi ise oldukça hızlı. 2 fırça darbesiyle bütün tırnağa oje sürmüş oluyorsunuz resmen. Kısacası bu oje de benden geçer not aldı. Golden Rose’un bu serisini çok sevdiğimi daha ne kadar söyleyeceğim bilmiyorum ama gerçekten çokk çokk sevdim ben bu seriyi :).

Şimdilik hepsi bu kadar başka bir yazı da tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.