Uzuuunnnn bir aradan sonra merhaba :)

3 günlük bir aradan sonra tekrar karşınızdayım. Havaların sıcaklığından ojelerim bile sıkılmış durumda. Öyle sıkılmışlar ki hatta benim canımı da sıkıyorlar :) Oje sürmek bu havalarda inanılmaz zor. İçerisindeki uçucu maddeler sıcaklığın etkisiyle çok hareketli dönemler geçiriyorlar bu da sürüşü bir hayli zorlaştırıyor tabii. Sıcakların etkisiyle ojelerle arama biraz mesafe koymuşken yine çok sevdiğim birkaç ürünü sizlere tanıtıp ürünler hakkında az çok fikir sahibi yapabilirim sizi diye düşündüm.

Dün havanın sıcaklığını fırsat bilip sevgili Babamızın da gezmekten keyif aldığı Buyaka AVM ve IKEA’ya kaçtık. Gratis’te indirim olduğunu Twitter’dan daha önce duyduğumdan soluğu Gratis’te aldık hemen.Maybelline %40, The Balm marka ürünlerde ve cilt bakım ürünlerinde %50 indirim vardı yanılmıyorsam.  İndirim 17 temmuz Salı gününe kadar devam ediyor. Siz de gidip ziyaret edebilirsiniz. Benimde sık sık bloglarda gördüğüm ve sevgili blogger arkadaşlarım tarafından da bir hayli sevilen The Balm marka ürünler çok  ilgimi çekmişti. Gerek kutuları, gerekse swatchlardaki renkleri ile uzun zamandır aklımın bir köşesinde duruyorlardı. %50 indirimi de fırsat bilerek birkaç parça ürün aldık.

 Serinuserinus2 ve Serinuserinus3  Frat Boy tadında bir allık aradığından Frat Boy allık onlara gitti.

Ben de sık sık bloglarda gördüğüm ve Nars Orgasm adlı allığa çok benzediği iddia edilen Hot Mama allık ile Urban Decay Naked Palet göz farını andırdığı iddia edilen ve diğer göz farlarına nazaran doğal bir görünüme sahip olan bol pigmentli Nude’tude göz farı paletini aldım.

Nars Orgasm’ı da Naked paleti de kullanmadım. Zaten benzeyip benzememesi de çok önemli değil benim için. Fakat bu ürünlere tek kelime ile hayran kaldım :).

Gratis’te 30 tl üzeri alışverişlerde Nivea Göz Makyajı temizleyicilerinde indirim vardı ve 5 tl’ye geliyordu. Bunun üzerine ben de 2 tane göz makyajı temizleyicisi aldım. Günlük makyaj anlayışım rimel ve eyelinerdan oluşuyor. Bu iki ürünü çok kullandığımdan göz makyajı temizleyicileri de sıkça kullanılan bir ürün oluyor  benim için. Evdeki göz makyajı temizleyicim de bitmeye yüz tuttuğundan ve daha önce kullandığım Nivea ürünlerini de bir hayli beğendiğimden 2 tane alayım dedim. Henüz denemediğimden  temizleyicilikleri hakkında yorum yapamıyorum  fakat çok şirin durdukları kesin :). Bu arada dün tırnaklarımda Pastel 93 numaralı oje vardı ve bizimle ilgilenen görevli bayanın çok dikkatini çekti. Çok güzel durduğunu söyledi  :). Sabah ojeyi çıkardığımda ise içi seni dışı beni yakar dedim içinden çünkü tırnaklarımı boyamıştı :(.

Normalde çok fazla makyaj yapan bir insan değilim yukarıda da belirttiğim üzere zaman zaman rimel ve eyeliner kullanıyorum ama böyle farlı, allıklı makyajları ayda yılda bir yapıyorum desem yeridir. Fakat insanın makyaj yapmaya ihtiyacı olduğu anlarda elinin altında böyle ürünler bulunması daha sağlıklı oluyor. En azından çoğu kuaförün genelde yaptığı abartılı ve kirli olan makyaj ürünlerinden uzak tutmuş oluyorsunuz kendinizi.

Bugünlük bu kadar en kısa sürede tekrar görüşmek üzere hoşçakalın  ;)

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.