Merhaba,

2011 yılına ait bir Guerlain bronzerıyla karşınızdayım bugün. Guerlain benim gözümde nedense hep dönemsel olarak çıkardığı bronzerlarıyla ünlü bir marka. Ben ürüne yaz döneminde morhipo’nun yaptığı indirimle ulaştım.

Ortasında şampanya renginde ve aydınlatıcı görevi üstelenebilecek bir bronzer varken kenarlardaki kısmen daha koyu bir renkte. İkisi karıştırılıp sürüldüğünde daha orta bir renk ortaya çıkıyor. Işıltılı bir bronzer olmasından dolayı kontür için pek uygun değil bence.

Kocaman bir bronzer olduğundan 14.5 g ve ben de genelde allık olarak uyguladığımdan şu şartlar altında bitirmem elbetteki imkansız fakat yaz döneminde vücut için de kullanılırsa belki bir miktar azalır diye düşünüyorum. Ambalajı bir hayli şık. Oymalı bir tahtadan yapılmış. Guerlain’in sık sık tercih ettiği mıknatıslı bir kapağa sahip. İç kapaktaki kocaman ayna çok kullanışlı fakat kutunun mıknatıslı olması ve tahta yüzeyin dışında kaygan bir bitişi olması çok kullanışsız. Defalarca kez düşme tehlikesi atlattı. Geçen gün zor kurtardım ve ortasını birazcık oydum.

Sürdükten sonra çok sağlıklı bir görünüm bırakıyor ardında.  7-8 saat yüzümde kalıyor. Seviyor muyum çoook! Biterse tekrar almam elbette mümkün değil koleksiyon ürünü olduğu için fakat bu tarz bir üründe tercihimi yine bir Guerlain’den yana kullanırım.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.