İletişim ve PR

bilgi@ojekokusu.com

7 Comments on CONTACT

  • canım fark ettim ki büyük sıkıntı olmuş bu buna bir yazı hazırlamalıyım acilen :) hemen aktarıyorum kuzum blogspot kumanda panelimizde blogları takip ettiğimiz kısımda, okuma listesinin altında ekle diye bir kısım var oraya tıklayıp url’den ekle kısmına sitenin adresini ” http://ojekokusu.com/ ” yazıp izleye tıklarsan izlemeye almış oluyorsun :) hemencik bir nasıl takip edilir yazısı hazırlayayım ben 24 saat içerisinde 2. kez soruldu bu bana :) seni burada görmek ayrıca mutlu etti beni kontescim :)

 1. dediğin gibi yaptım ama maksimum sayıda blog izliyorsunuz ekleyemem dedi :( 300 blog izlemek maksimummuş :S sildim bir kaçını ama hala aynı uyarıyı veriyor.
  halletmeye çalışıyorumm.
  güzel sözlerin için teşekkür ederim kuzumm :* :)

  • ohh çok sevindim canım :)
   ben de şimdi eklentilerle bu işi çözmeye çalışıyorum bakalım. siteyi kendi kendimize yaptığımızdan yine biz ilgileniyoruz. mevcut bilgilerim de yetmiyor sanırım artık :)

 2. Merhaba bir kaç yazınızı okudum. derma e ile ilgili olan yazınız gerçekten kullandığınız için mi? Yoksa reklam amaçlı mı yazdınız. Göz çevresi benim içinde problem fakat böylesi uygun bir ürün için çok olumlu yorum var.

  • Merhaba,
   bahsettiğim ürünlerin hepsini kendi paramla almış olup yorumlarım tamamen gerçekçidir fakat bu ürünle ilgili olarak sonraki kullanımlarımda yeterli kadar nemlendirmediği için kullanmayı bıraktım. Kuru ve sorunlu bir göz altınız varsa ne yazık ki istediğiniz ürün bu olmayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.