Öncelikle hepinize merhaba :) ilk ojelerimle karşınızdayım. Final haftam olduğundan pek ilgilenemiyorum tırnaklarımla. Fotoğraflar da acele çekildiğinden kütiküller biraz çirkin. Photoshopla  düzeltmeler yaptım kütiküllerde biraz :)
yarın 2 önemli sınavım var araya vakit girmeden koymak istedim resimleri umarım beğenirsiniz. Pastel 68 numaralı ojenin üzerine Pastel’in yeni yıl için çıkarmış olduğu new year glitter 311 uyguladım. New year glitter çok şirin bir oje zoom yapıp bakınca içindeki pulların altıgen olduğunu fark ediyorsunuz. İki ojenin de kuruma süresi gayet iyi kıvamları muhteşem :) 311′ ün simleri daha yoğun olsun diye 2 kat uyguladım. 
Fotoğraflar Canım’ın eseri umarım beğenirsiniz :)
bahsettiğim altıgen pullar

                                                                        pastel 68

  pastel 311
Not: En kısa sürede manikür aletlerinizi steril etmenin yollarını anlatacağım bir yazım olacak malum bir biyolog adayı olarak paylaşmam gerektiğini düşünüyorum.

3 Comments on ilk denemem :)

    • çok teşekkür ederim güzel yorumun için :)fotoğraflar Canım'ın eseri ;) bu arada ben de new year serisini çok beğendim, ojeler tam olarak yeni yılı çağrıştırıyor. keşke türk markaları daha sık yapsa bunu :)

1Pingbacks & Trackbacks on ilk denemem :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.