Merhaba,

Bugün blogda MakyajTelevizyonu.com hakkında bir keşif yazısı olacak. Sitenin içerisinde makyaj, kozmetik, saç bakımı, saç şekilleri hakkında yüzlerce video ve makale var. Benim ilgimi en çok saç bölümü çekti. Hem kesimde hem yapım da hem de bakımda yaşadığımız sıkıntılardan dolayı elimden geldiğince kendi kendime yetmeye çalışıyorum ama sonzamanlarda saçlarımla aramız biraz bozuk. Şekilsiz, bakımsız ve asiler. Firmadan yazı ricası gelene kadar ben de böyle bir siteden habersizdim ama biraz inceleyince ihtiyacım olan bir çok şeyi buldum.

Aradığınız her türlü makaleyi ve videoyu türkçe olarak bulabilirsiniz sitede.  Benim favori konu başlığım saç bakımı oldu öncelikle. Saçlar için Faydalı Bilgiler içeren şu makaleyi okuyunca tıkkk tıkkkk saç konusunda yapmamam  gerekenleri öğrenmiş oldum.Mesela artık ıslakken taramıyorum. Saçımı çok az nemlendirip öyle tarıyorum. Umarım daha az kopup dökülecekler. Sadece bakım değil aynı zamanda saç modelleri, kesimler gibi konuları içeren videolar da var. Kısa saç modelleri, kıvırcık saç modelleri ve dalgalı saç modelleri vs. gibi aradığınız her konuda ilginizi çekebilecek videoları bulabilirsiniz.

Sevdiğim bir diğer konu başlığıysa göz makyajı oldu. Vaktiyle benim de çok sıkıntı çektiğim bir konuydu. Göz makyajıyla ilgili sıkıntı çekenlere çok yardımı olacaktır diye düşünüyorum.

 İşte böyle sevgili okuyucu bugün blogda rica üzerine keşfettiğim ama karıştırdıkça sevdiğim ve aaa bak bu da varmış bu da varmış dediğim bir site oldu. Sevdim mi evet!

Son dokunuşu da şununla yapıp gideyim Sitede Pronovias 2014 Gelinlik Modelleri de var.

Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.