Merhaba,
Ekim ayında 5 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek olan Zorlu Center AVM Kiehl’s mağazasındaki Super-Multi Corrective Eye-Opening Serum’un tanıtımına çağırıldım. Yeni çıkan ürün hakkındaki USA yorumları okuduğumda genel olarak memnun kalınmış bir ürün olduğunu gördüm. Merakımı’da cebime koyup düştüm yola.

DSC01737

Tam belirtilen saatte mağazadaydım.  Zaten Kiehl’s ürünlerini kullanan ve markayı tanıyan biri olduğumdan tanışma kısmımız çok kısa sürdü. Ürün tanıtılmadan önce ufak bir cilt analizi yapıldı. Ben en son geçen mart ayında yaptırmış ve sonuçlardan memnun kalmıştım. Ne çıkacak ne çıkacak acaba diye düşünürken sonuç benim için bu sefer de değişmedi. %52.8 nem düzeyimle görevlilerin de yüzünü güldürdüm. Nem konusunda ne kadar hassas olduğum biliniyor elbette. Açıkçası benim için beklenen bir durumdu yani.

Genel olarak cilt bakımımda çok eksik bir durum gözlenmedi, rutinime ek olarak kimyasal bir peeling ve toniklerimi daha düzenli kullanmam yönünde telkinlerde bulunuldu. Clarisonic kullanıyor olmamın da cildimin sorunsuz olmasında etkili olduğunu söylediler. Göz çevresi bakımımda Eye opening serumla birlikte creamy eye treatment with avocadoya, nemlendirici olarak da ultra facial kreme geçiş yaptım. Çok ilgili bir ekip vardı karşımda tek tek bütün sıkıntılarımla ilgilenip ürün önerisinde bulundular, muhakkak denemeniz gereken dedikleri ürünlerin denemeye boylarını verdiler. İnce düşünülmüş bir etkinlikti kısacası. Şirin şirin kurabiyeler, içecekler hazırlanmıştı davetliler için.

DSC01745

Tanıtımı yapılan Kiehl’s Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum daha önce kremi mevcut olan Super Multi-Corrective kremin göz için yeniden yapılandırılmış serumu. Vaad ettikleri gerçekten dikkat çekici. Göz çevresinin daha sıkı görünmesine yardımcı olarak gözlerin daha açık görünmesini sağlıyormuş. Daha genç ve canlı bir görünüm için ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görülür bir şekilde sıkılaştırıp azaltıyormuş. Elimdeki krem ve serum bitmeden kullanmayı düşünmüyordum fakat çok sıkıldım ve dayanamayıp Kiehl’s Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum ile Kiehl’s Creamy Eye Treatment With Avocado adlı kremleri kullanmaya başladım ilk 1 haftaki deneyimlerimden çok memnun olduğumu söylemem gerekiyor.

Nem konusunda avokadolu krem zaten çok başarılı fakat serumun etkisi olduğunu düşündüğüm değişiklikler gözlemlemeye başladım gözlerimde. Geçen yıllarla birlikte enerji saçan gözlerimde bir baygınlık hali ve düşmeler söz konusu olmaya başladı. Gözlerimi açamıyorum tabiri tam olarak benim için geçerli bir kavram. Bütüüün fotoğraflarda ağzım gözüm kayık çıkıyor artık. Son 2 gündür falan ise daha canlı görünüyor gibiyim sanki kremden mi acaba diye düşünmeye başladım. Uzun vadede gözlemlerimi başka bir yazıda paylaşacağım.

Şimdilik hepsi bu kadar, davet için Kiehl’s Türkiye ekibine teşekkürler.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.