İkinci kez merhaba :)

Beni twitter’dan takip edenler gittigidiyor’dan oje siparişi verdiğimi ve heyecanla beklediğimi biliyorlar :) en azından bu süreçten haberleri var :). Koleksiyonuma bir sürü yeni oje katıldı ve eğer siz de hazırsanız hikayemizi anlatmaya başlayalım.

Gittigidiyor’da fiyatların çok pahalı olması ve daha önce yaptığım alışverişlerin sorunlu olması ve zaman zaman pahalı kargolarla karşılaştığımdan gittigidiyor’a küsmüş kullanmayı bırakmıştım. Salı günü olağan blog gezişlerimi yaparken bir çok blogda güzel güzel ojeler olduğunu ve çoğunun’da gittigidiyor açık artırmalarından edindiğini gördüm. Daha önce gittigidiyor’da PELLİNİ’nin açık artırmalar yaptığını görmüştüm fakat açık artırmaya girmek, beklemek teklif vermek ve o büyük stresi hatta belki üzüntüyü yaşamayı istemiyordum :). Bu yüzden ilk başlarda pek ilgilenmemiştim.  Hangi blog olduğunu hatırlamıyorum fakat bir blogda fiyatların çok uygun olduğunu gördüm. Bunun üzerine hemen siteye girdim ve Pelin hanımın dükkanına  baktım. Fiyatlar gerçekten çok uygundu.

Pelin Hanım’la iletişime geçerken bir yandan da değişen siteyi kurcalıyordum çünkü ben gittigidiyor’la aşina iken biraz daha farklıydı site. Neyse efendim siteyi karıştırırken teklif verdim bir ürüne. Ve ürün ben de kaldı :). Çarşamba sabahı sevdiceğimden onay aldıktan sonra birbirinden güzel 7 tane ojeye teklif verdim ve Pelin Hanım’a da yanlışlıkla verdiğim teklifi iptal etmesini rica ettim. Çok ilgili bir satıcı yanlışlıkla verdiğim teklifi iptal etti ve diğer ojelerin açık artırmaları da bittikten sonra ürünlerin 24 saat geçmeden elime ulaşmasını sağladı. Kargo mevzusu aklımı kurcalamaya devam ediyordu hala yalnız :( Taa ki kargo eve gelene kadar :). Pelin Hanım kargoyu gittigidiyor indirimi ile eve teslim yollamıştı ve sadece 6.5 tl tuttu kargo. Oysa ben 10 TL’yi göze almıştım :)  Kargo paketini açınca ojelerin her bir kesede 4 tane olacak şekilde 2 keseye konduğunu fark ettim. O an benim 7 tane oje siparişi verdiğimi hatırladım. Büyük bir heyecanla keseleri açıp ojeleri çıkarınca 1 tane ojenin hediye olduğunu gördüm :) Clarie’s Matt serisinden kırmızı bir ojeyi de hediye olarak yollamıştı Pelin Hanım nasıl mutlu oldum anlatamam :).

Zaten sipariş esnasında gayet sorunsuz devam eden ilgi alaka alışveriş sonrasında da devam etmişti. Bu güzel ojelere böyle uygun fiyatlara kavuşmamı sağlayan ve gösterdiği ilgi alaka ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gösteren Pelin Hanım’a ayrıca teşekkür ederim :) En kısa sürede bu tatlı ojeler sitede yerlerini alacaklar.

Pelin Hanım’ın Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Gittigidiyordaki dükkanına da buradan girip bakabilirsiniz.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

1 Comment on Koleksiyona Yeni Katılanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.