Merhabaa

Soğuk ama güneşli bir İstanbul’dan bildiriyorum bugün. Havalar düzelsin diye 4 gözle bekleyenlerdenim ben de. Güneş yüzünü bugün göstermeye başladı ama hava hala buz gibi.. Bu gidişle havalar bi ısınıp bi soğumaya devam edecek gibi görünüyor. Bugün sizlere biz göz kreminden bahsedeceğim. Aslında kremden ziyade jel kıvamında. 2 ay kadar önce Balparmak Apitera almak için eczaneye girdiğimde La Roche Posay standını görünce gözlerim için bir kreme ihtiyacım olduğunu söylemiştim. Eczanedeki güzel ve şeker bayan da bana bu kremi önermişti.

La Roche Posay Hydraphase İntense Eyes Puffs

 Yaşım henüz 23 ama göz çevremde hafif renk değişimi mevcut. E bir de buna zaman uzun süre pc karşısında oturma eklenince haliyle şişlikler de oluşmaya başlamıştı. Bildiğiniz üzere göz çevresi kırışıklıklarının genel nedeni nemsizlik oluyor ben de ne kadar erken nemlendirirsem o kadar geç kırışırım diye düşündüm ve La Roche Posay kalitesine güvenerek almaya karar verdim bu kremi. Çok keyifli bir alışveriş oldu benim için. Bir kaç parça bişi almama rağmen bir sürü tester vermişti orada çalışan. Ben de bunun üzerine favori eczacım yaptım kendilerini :) ufak tefek neye ihtiyacım olsa oraya gidiyorum artık.

La Roche Posay Hydraphase İntense Eyes

 Lafı daha fazla uzatmadan krem hakkındaki düşüncelerime geçeyim. Kremi aldığımdan bu yana her akşam düzenli olarak uyguluyorum. Son zamanlarda Clinique’le dönüşümlü olarak kullanıyor olmama karşın şişlik açısından gerçekten çok beğendiğim bir ürün oldu. Şişlikleri ciddi anlamda azaltıyor. Sabah daha dinlenmiş gözlerle uyanıyorum. Nemlendirmesi de bir hayli başarılı. Kapatıcı uyguladıktan son pul pul gibi bir görünümle karşılaşmıyorum. Ama ne yazık  ki göz çevremdeki renk değişimlerine pek bir faydası olmadı :( zaten böyle bir iddiası da yok. Ama vaad ettiklerini yerine tam olarak getiriyor diyebilirim.

La Roche Posay Hydraphase İntense Eyes Türkçe

Ben akşam yüzümü temizleyip Vichy Aqua Thermal su ile ıslattıktan gözlerime içten dışa doğru masaj yaparak uyguluyorum. Kıvamı gördüğünüz gibi jelimsi. Göze sürdükten sonra emilene kadar hafif bir yapış yapış hissi oluyor ama bütün göz kremlerinde aynı hissi yaşadığımdan normal karşılıyorum.

La Roche Posay Hydraphase İntense Eyes Yeux  Puffs 2

Ürün 15 ml ve yanılmıyorsam 60 tl civarında. Ben şubat gibi almıştım her akşam kullanmama rağmen çoğu duruyor hala. Bitince bir daha alır mıyım? Elbette alırım ama önce elimdeki Clinique’lerin bitmesi gerekiyor.

Şimdilik hepsi bu kadar yarın başka bir La Roche Posay yazısıyla karşınızda olacağım. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

4 Comments on La Roche Posay Hydraphase İntense Yeux

  1. Merhaba, ben de bu ürünü çok merak ediyordum doğrusu, testerını denemeyi düşünüyorum ilk fırsatta, umarım benim göz çevrem için yeterli olur :)

    • çok kuru olmayan ve genç ciltler için yeterli olacağnı düşünüyorum umarım memnun kalırsınız :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.