Merhabalar tekrar tekrar

Bundan bir kaç hafta önce artık haftada 1 kere akrilik boya çalışmaları yapacağımı söylemiştim. İşte o yazıda bahsettiğim uygulamalara bu haftadan itibaren başlıyorum :). Bu da ilk akrilik boya çalışmam oldu.

Nail artla ilgili bir çok deseni az buçuk ucundan beceren ben ne yazık ki söz konusu leopar ve french olunca sınıfta kalıyorum :(.  Sabah tırnağıma Pastel 53 numaralı ojeyi sürmüştüm. Boş kalmasın diye üzerine leopar yapmak istedim. Leopar deseninin içerisindeki renkleri oluşturmak için Flormar’ın 381 ve 409 numaralı ojelerini kullandım. Ojelerin fırçalarıyla gelişi güzel noktalar koydum. Etraflarını Pepeo marka 26 numaralı mars black adlı siyah akrilik boya ile bir ucu açık kalacak şekilde boyadım. Üzerine de Golden Rose Quick Dry  Sürdüm :)

Sonuç bu oldu. Günlük hayatta leopar kullanan insanlardan değilim. Hatta pek hazettiğim de söylenemez ama benim leoparlarım çok şirin oldu :)) Ben çok sevdim :) umarım siz de seversiniz.

Akşam tekrar görüşmez üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

2 Comments on Leopar + Akrilik Boya

  1. ay çok cici olmuş yaa :D çok sevdim ben de, zemini, pembe ve kırmızı benekleri anladım da şu akrilik boya olayını anlayamadım :D aydınlat beni :D

    • Hehe çok teşekkür ederim efeeem :) bu akrilik boyalar yağlı boya gibi profesyonel amaçlı resim yapanlar tarafından kullanılıyor. Su bazlı bir boya olduğundan tırnaklara desen yapmak için de kullanıyorlar. Benim de evde kız kardeşim resim yapıyor. Hazır evde varken kullanayım dedim :) kırtasiyelerde falan satılıyor. Guaj boya gibi sulandırıp kullanabilirsin ama çok cıvık olmamasında fayda var. Su bazlı olduğu için yıkanınca çıkıyor. Desen yaptıktan sonra üzerine de şeffaf oje sürersen kalıcı olmuş oluyor :) Ojenin çabuk kuruduğu uygulaması zor olan yerlerde kullanılacak alternatif bir ürün yani :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.