3. Lip Balm’ımla karşınızdayım bugün. Tender Care Oriflame’in en bilindik ürünlerinden biridir sanırım. Annem de eş dost ricasıyla müşteri temsilcisi olduğunda almıştım ben de. Memnun kaldığım bir ürün oldu. Ufak ufak dibini görmeye başladım artık. Gördüğünüz üzere çok şirin minicik yumurtamsı bir kutusu var :)

Oriflame üyeliğiyle 1-2 ay eş dost hepimiz müşteri temsilcisi fiyatına ürünler aldık. Güzel parfümler aldım bu süreçte ama genel olarak ürünlerinden çokk çokk memnun kaldığımı bitince tekrar tekrar alacağımı söyleyemem. Ciddi anlamda memnun kaldığımız 2 ürün oldu biri 2 fazlı göz makyajı çıkartıcısı diğeri de annemin topuklarındaki çatlakları iyileştiren topuk kremi.  Bunun dışındakiler ortalama hatta belkide zaman zaman ortalamanın altında ürünlerdi. Lip balma gelecek olursak eğer.

Tender Care vazelin temelli bir ürün fakat vazelin kadar sert kıvamlı bir krem değil daha yumuşak ve sürülmesi daha rahat bir krem. Ben genelde geceleri yatmadan önce sürüyorum çünkü vazelinli ürünlerin bıraktığı o yağlı histen pek hoşlanmıyorum. Ellerime vazelin sürdüysem eğer ellerimi hiç bir yere dokunduramıyorum. Bu yüzden bu tür ürünleri gece kullanmak daha rahat oluyor benim için. Tamamen kokusuz, tatsız bir krem, Kokulardan hoşlanmayan ya da şekerli kremleri yiyenler için tercih edilebilir.

Kremi sürüp sabah kalktığımda yumuşacık oluyor dudaklarım. Ürünün nemlendirmesi güzel ama bence onarıcı ya da iyileştirici bir etkisi yok. Bütün işlevini nemlendirmeyle yapıyor. Bunlar da Oriflame görselleri.

Sevdiğim severek kullandığım bir ürün fakat bitince yenisini alacağımı sanmıyorum çünkü elimde bir sürü lip balm var ve artık alacak kimse de yok :)

Ürün 15 ml ben sanırım 6-7 tl gibi bir fiyata almıştım. Tam olarak hatırlamıyorum. Oriflame’in sitesinde şöyle bahsedilmiş “Kuruluğu giderir, cilde yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Doğal balmumu içeren bu özel formül, dudaklarda, yüzde, tırnak diplerinde, kısacası cildinizin kuru ve sert hissedilen her bölgesinde kullanılabilir. 15  ml.” Ayrıca ürünün kirazlı, vanilyalı, karamelli ve çikolatalı türevleri de var.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinuss

2 Comments on Lip Balm Dosyası Vol:3 – Oriflame Tender Care Lip Balm

    • Merhaba, Ürün satışı yapmıyorum ben. son fiyatı hakkında bilgim de yok. Çevrenizde satış danışmanları varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. İyi akşamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.