Merhabalar

Lip Balm Dosyasına kaldığım yerden devam ediyorum. Yokluğumda elimdeki bütün lip balmları tekrar kullanma imkanım oldu. Bugün de sizlere kış mevsiminde çatlayan dudakların biricik yardımcısı Blistex denilince de ilk akla gelen onarıcı, nemlendirici krem efsanevi MedPlus’ı tanıtacağım.

Bu ürünü daha önce şu yazımda aldığımı söylemiştim. Aldığım günden bu yana da aralıklarla da olsa sık sık kullanıyorum. O kadar çok seviyorum ki dudağımda herhangi bir yaralanma, çatlama vs. olduğunda sürüyorum. Anında rahatlatıyor.

İçerisinde okaliptus, mentol ve kamfor var ki bu sebepten ötürü sürdüğünüz anda dudaklarınızda bir üşüme ve ferahlama hissediyorsunuz. Onarıcı etkisi bende çok işe yaradı 2-3 günde onarıyor dudaklarımı. Özellikle akşam sürüp yattığımda sabahları yumuşacık oluyor dudaklarım. Sürdükten sonra hafif bir parlaklığı var ki ben bu durumu çok seviyorum. Gün içerisinde de sürdüğünüzde kesinle rahatsız etmeyici hoş bir görüntü veriyor.

Daha önce bazı bloglarda vazelin temelli bir ürün olduğu için dudak çevresinde siyah nokta oluşumuna neden olduğu vs. yazılmış ama ben böyle bir durumla karşılaşmadım. Ayrıca bu ürünün asansörlü versiyonu da var. Parmakla sürmeyi sevmeyenler için güzel bir tercih sebebi olabilir.Ama ben böyle parmakla sürmeyi de seviyorum. Ellerinizi temiz tuttuğunuz sürece bence hiç bir sıkıntı yok. Ürün paraben içermiyor.

Soğukta kıvamı sertleşiyor dudağa sürüldüğünde yumuşacık oluyor. Kısacası benim çok sevdiğim ve kullanırken de gerçekten faydasını gördüğüm bir ürün. Bitince alır mıyım almamak için hiç bir sebep yok tekrar tekrar alırım hem de. İndirim sitelerinden, online ecza sitelerinden, eczanelerden, watsons ve gratisler’den edinebilirsiniz. Fiyat genel olarak 8 TL civarı.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

11 Comments on Lip Balm Dosyası Vol:4 – Blistex MedPlus For Lips

  1. ben de çok seviyorum bunu, asansörlüsünü görmedim bak, bitince ona bakayım ben parmağımla sürmeyi sevmiyorum pek :).

    • ahh ben çooooooooook özür dilerim :) nasıl olduysa bu yorum spam kutusuna gitmiş de gözümden kaçmış :( şimdi fark ettim :( ne üzüldüm ne üzüldüm uf bana. watsonslarda var asansörlüsü canım :) hatta bu ay indirim var %20 sanırım :)

  2. bende stick formunu kullanıyorum Ankara’nın ayazından zavallı dudaklarımı kurtardığiı için minnettarım kendisine, üstüne lip balm tanımıyorum ;)

    • benimki bitince ben de stick formuna geçeceğim sanırım canım :) gerçekten başarılı bir ürün.

  3. medplus eczanelerde bulamıyorum zoretanin ilaç kullanıyorum dudaklarım çatlıyor medplus kullanmak istiyorum ama bulamıyorum yardımcı olur musunuz??

  4. nasıl bulabilirim lütfen bana yardımcı olun zoretanin ilaç kullanıyorum bu ilacı altı ay kullanmam gerekiyor daha 15 gün oldu kullanmaya medplus bulamazsam ilacı bırakmak zorunda kalırım :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.