Merhaba

Bir önce ki gün sizlere elimde bulunan lip balmlar hakkında bir yazı hazırlayacağımı söylemiştim twitterdan. Lakin dün ülkece aldığımız kötü haberlerden dolayı hiç bir şey yapmak istemedim. Kısa süre sonra sevdiceğimi askere yollayacağımdan bu tür haberlerden maksimum derecede etkileniyorum. Normalde zaten duygusal olan ben dün daha da kötü olup saatlerce kendime gelemedim. Ülkemin durumu gidişatı hakkında ciddi endişeler yaşıyorum. Bugüne kadar blogta bunlardan bahsetmediğimin farkındayım lakin böyle elem bir olay sonrasında hiç bir şey yazmadan hiç bir şey olmamış gibi davranamazdım. Bu karanlık günlerden çıkmak için dualar ediyorum.

Dün günüm böyle kötü başlamıştı işte taa ki ansızın gelen kargoya kadar. Annemle içli köfte denemeleri yapıp annemden içli köfte yapmayı öğrenmeye çalışıyordum. Malum vakti gelip yuvadan uçtuğumda içli köftemi kendim yapmam gerekecekti. Öyle her içli köfteyi de yiyemeyen ben bu durumu halletmem ve artık öğrenmem gerekiyordu. İşte o denemelerim esnasında çalan zile bakmak için kapıya gittim ve diafonda  aşağıda bir adamın babama adımı soyadımı sorup burada mı oturduğumu öğrenmek istiyor olduğunu duydum o an kargo olduğunu anladım da kimden olduğunu kestiremedim. Bana öyle ürün mürün yollayan herhangi bir firma olmadığından adresimi de kimseye vermediğimden iyice merak ettim daha da bir heyecanlanıp kapıda gelmelerini bekledim. Adam elinde kocaman bir koli ile geldi. Öyle büyüktü ki babam da merak edip yukarı çıkmıştı. Öyle büyük bir kolide kimsenin bana bir şey yollamayacağını bildiğimden adam adımı söylediğinde biraz şaşırdım. Her şey doğruydu evet ama ben kargo beklemiyordum dedim. Babam “bir şey mi aldın dediğinde biraz şaşırdım.” hayır dedim. Adam “D-Marketten bişi almadınız mı sizin değil mi?” dedi. “Hayır” dedim. O anda kargo paketi üstündeki hepsiburada.com bantlarını görüp faturaya bakınca uzun zamandır istediğim Pilates Çemberi olduğunu gördüm ve o an jeton düştü tabi bende. Sevdiceğim almıştı!!! Çünkü internette bulduğum güzel şeyleri onunla paylaşıyor link falan atıyordum ve bu ürünü de görüp beğenmiştim. Kısacası paket sevdiceğimdendi. Bir heyecanla paketi “aa tamam bu benim taa ne zaman gelecekti gelmemişti falan filan” diyip aldım. Babam da pek bişi demedi bence tahmin etti o da kimden geldiğini :).

bu da benim naçizane pilates ekipmanı köşem

İşte kötü başlayan bir gün minicik(!) bir sürpriz ile iyiye gitmeye başlamıştı. Tabi buradan da anladığınız üzere Pilates yapıyorum :) Bu son ürün ile de setimi tamamlamış oldum. Kilo verme maceramı da isterseniz başka zaman anlatırım. O kadar laf edip hala günün konusuna gelemediğimin farkındayım buraya kadar sıkılmadan okuduysanız az daha sabredin vallahi bitirceğim hemen..

Efendim geçen gün fark ettim ki elimde 13 tane lip balm var. Hepsinin kısa süre sonra miladı doldu dolacak. O kadar lip balmım var ama gelin görün ki sürmüyorum. Dudaklarım kuru kuru bütün gün. Ben de hem elimdeki ürünleri bitirmek hem de bunu yaparken ürünler hakkındaki yorumlarımı paylaşıp sizleri fikir sahibi edebilmek için bunu blogta kısa bir yazı dizisi haline getireyim dedim. Doğru yorumlar yapabilmek için 3-4 gün boyunca kullanıp hafta da 2 tane lip balmı tanıtmayı düşünüyorum. Bu şekilde bitirememsem bile epey bir azaltmış olurum bence. Elimdeki lip balmlar aşağıda gördükleriniz istediğiniz üründen başlayabilirim. Şayet siz istemezseniz ben ilk hangisinden başlayacağıma karar verdim bile :).

Şimdilik hepsi bu kadar deyip siz benim pilates köşeme bakıp bir yandan da lip balmlarımı incelerken ben de bugün yapmayı aksattığım sabah(öğlen sonrası) pilatesimi yapayım :). Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

 

1Pingbacks & Trackbacks on Lip Balm Dosyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.