Merhabaa

Bugün masama kuş bakışı yapacağız. Sevgili kontesce beni mimlemiş ve masamın üstünde ne var ne yok görmek istiyormuş. İlk duyduğumda kafamda ziller çalmaya başladı çünkü son zamanlarda birazcık dağılmıştı masam ben de bu bahaneyle dün güzel bir temizlik yaptım evime ohhh miss gibi oldu :)  Şimdi masamın üstüne bakacak olursak eğer;

Üst köşede Stabilo ve kalem koleksiyonumun bir kısmını görmektesiniz.

Ayrıca mavi kutuda şekilli kesici makasalarım, maket bıçaklarım ve normal makaslarım var. Mavi kutu bizzat kendi eserim. Ham maddesi önünde saat, termometre tarzı dijital bir ekranı olan kalemlikti.

Sık sık elimin gittiği not tutacaklarım, sarı zımba ve zımba sökücüm, yine benim eserim olan bir vazo :), bantım ve not kağıtlarım mevcut, kırmızı renkli şey ledli mum etkisi gösteren bir lamba ders çalışmaktan sıkıldığım zamanlarda eğlencem oluyordu kendisi, yine aynı sırada son olarak alarmlı radyolu dijital saatim var o da hediye ;) çok işime yaradığını söyleyebilirim. Sabahları kalkıp kapatmak için özellikle yatağımdan uzakta tutuyorum.

Bir de adım ve soyadımın yazılı olduğu kaşem var ki  kendisi vazgeçilmezim. Çok faydalı bir şey. Özellikle kitaplarıma kaşe basmaya bayılıyorum.

Ortalara doğru geldikçe sizleri elektronik sözlüğüm, yol ve gece dostu mp4 playerım, okumakta olduğum kitap, okumakta olduğum kitabın altında not defterim, okumakta olduğum kitabın altındaki not defterimin altında iş başvuru dosyam,   ve son olarak yadigar bilgisayarım ve emektar farem karşılıyor. Bana en uzun dayanan faredir kendileri maşallah tütütüütüt. Sekme canavarı olduğumdan pek bir hunharca kullanıyorum fareleri :).

İşte böyleeee benim masamın üstündekiler bunlar, zaman zaman cüzdanımda burada yerini alıyor tabii ki.

mim için kontesce‘ye bir kez daha teşekkür ederim. Ben de bu mimi takipçilerimin hepsine yolladım gitti :). Yapmak isteyen yapsın ve bana haber versin lütfen ;)

Bugün başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalınız.

serinuserinus

2 Comments on Masama Kuş Bakışı

    • eskişehir’de matbaacıların olduğu bir yer var orada yaptırdık canım :) 15-20 tl’ye mal oluyor ama çok faydalı :) okuduğum kitaplarıma, okulda verilen föylere basıyordum tıkk tıkkk :) çok şirin bişi :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.