Merhaba,

Kasım ayında Lila Kutu 3. yaşını bir çok aktiviteyle, yarışmayla harika bir şekilde kutladı. Bu etkinlikler kapsamında bloggerlara da tanışma ürünü olarak Mila D’opiz marka cilt bakım ürünleri gönderildi. Marka İsviçre’de uzun süredir piyasada olan bir markaymış anladığım kadarıyla the skin whisperer adlı ürünleri de 2014 yılında BSB Avrupa İnovasyon ödülü kazanmış.

DSC01835

Benim kutumdan Natural Tonik çıktı. Biten Lancome toniğimden sonra Cyrene toniğe geçmiştim fakat bir İstanbul seyahatimde kız kardeşime kaptırdım. Biraz gecikmeli de olsa yaklaşık 1 ay sonra Mila D’opiz Natural toniği kullanmaya başladım. M’ila Dopiz’in “Mila Natural” serisi hassas, çabuk tahriş olan genç ciltler için özel bir seriymiş. Sitelerinde ” Yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikleri olan Aloe Vera, Bisabolol ve Panthenol içerir. Sakinleşmiş, pürüzsüz, ışıldayan ve yumuşacık bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Gözenekleri pürüzsüz bir şekilde temizler. Ferahlatıcıdır. Hassas ve alerjik ciltlerde rahatlıkla kullanabilirler. Tüm cilt tipleri için canlandırıcı ve sıkılaştırıcı toniktir.” diye bahsedilmiş. İlk okuduğumda tam benlik diye düşünmüştüm. Cildim kuru ve neme ihtiyaç duyuyor sürekli, bu yüzden tonik seçerken genelde alkolsüz, agresif olmayan ürünleri seçmeye dikkat ediyorum. Bu tonikte ise bu durumun tam aksi mevcut. Bolca alkol içeriyor. İlk iki gün boyunca tüm yüzüme uygulayarak kullandığımda cildimde aşırı bir kuruma oldu. Bu yüzden hiç sevemedim.

DSC01840

Nasıl kullanabilirim bunu diye düşündüğümde çabuk yağlanan ve azıcık siyah nokta ve gözenek sıkıntısı yaşayan t bölgemde kullanabilirim diye düşündüm. Nitekim tüm yüzümden çok daha başarılı bir sonuç elde ettim. Yağlanmayı daha hafifletti daha ferah ve temiz bir bitiş sağladı t bölgemde. Cildimi güzelce temizledikten sonra pamuğa bir miktar döküp yağlı t bölgemi siliyorum. Güzel bir ferahlama sağlıyor. Günde sadece 1 kez sabah kullanıyorum. Yeterli geliyor. İlk başta sevmemiş olmama rağmen T bölgesi gibi yağlı bölgelerdeki performansı hoşuma gitti.

DSC01837

Minik de bir sitem yapayım içinden çıkan ürün bilgilendirme kitapçığında ne yazık ki tonik hakkında bir bilgilendirme yapılmamış. Gerekli bilgilendirmeye internetten ulaşabildim ancak. İçinde barındırdığı bolca alkolden dolayı kuru ve nemsiz ciltlerden ziyade sivilceli ve yağlı genç ciltlerin daha çok hoşuna gideceğini düşünüyorum. Hatta bunun denemesini yağlı cilde sahip kız kardeşimde de yapabilirim bingo! Benim içinse kış için kullanmaktansa yazın çabuk yağlanan cildime daha iyi gelecek gibi geliyor. Özellikle ergenli çağındaki sivilcelerle başı dertte olanların daha çok işine yarayabilir diye düşünüyorum. Kış dönemi boyunca sadece t bölgemde kullanmaya devam edeceğim.

DSC01831

Fiyatları birazcık pahalı ne yazık ki 125 tl. Tonik için tıkk tıkk Mila D’opiz ürünlerini  Lila Kutu’dan alabilirsiniz tıkk tıkk . Lila Kutu’ya beni Mila D’opiz’le tanıştırdığı için teşekkürler.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

2 Comments on Mila D’opiz Mila Natural Tonik

  1. O zaman bir an önce deneyelim T bölgesinde yağlanma sorunu olan kardeş üzerinde :D Ama belirtmek isterim ki ben La Roche Posay Effaclar Toniğimden oldukça memnunum :)

    • hehe :) bitanemsin yahuu. o zaman la roche posay effaclar toniğini yaz da paylaşayım ben de blogda :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.