Merhaba,

Bir süredir benimle olan ve gerçekten sevdiğim bir ürünle Nars Laguna ile karşınızdayım bugün. Ten rengimi tam ifade edememekle birlikte sanırım esmerleşmeye elverişli buğdayım. Nasıl oluyor diye düşünenlere şöyle bir açıklamam olacak, deniz kenarına gitsem esen sıcak rüzgardan bile bronzlaşabilecek biriyim. Bu yıl ayağımı henüz suya sokamamış olduğumdan da bizzat buğdayım demekte de sakınca görmüyorum ayrıca.

Nars Laguna Bronzer Package

Nars Laguna Bronzer’ı kullanış amacım ise tam yüze uygulama yapmaktan ziyade gölgelendirme amaçlı oluyor. Makyajda kontürleme ya da diğer adıyla gölgelendirme, insanın ifadesini değiştiren ve doğru uygulandığında son derece hoş bulduğum bir uygulama. Bu görüntüyü kendimde de elde etmek için benim tercihim Nars Laguna’dan yana oldu. Nars Laguna bloggerlar ve vloggerlar tarafından bir hayli sevilen, çoğu kimse tarafından da Nars’ın en başarılı bulunan ürünlerinden biri. Bugüne kadar gördüğüm bronzerların aksine içerisinde turunculuk barındırmayıp bej alt tonlu sütlü kahve karamel tonlarında bir bronzer. İlk bakışta kutusu içerisindeki şampanya rengi ışıltılar gözü korkutup sürünce sim sim olacakmış görüntüsü verse de sürünce kesinlikle öyle bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Mata yakın, aksine son derece sağlıklı ve hoş bir bitişi var. Bu durum için “glowy” tanımlaması uygun olacak sanırım. Yapısı bence tam olarak kadifemsi. Sürdükten sonra asla kupkuru bir görüntüyle karşılaşmıyorsunuz.

Nars Laguna Bronzer Swatch Daily Makeup

Ben elmacık kemiklerimin altına Real Techniques Contour Brush, Setting Brush ya da Avon’un açılı allık fırçasıyla uyguluyorum ki en güzel uygulamayı da bu fırçayla yapıyorum. Avon ürünlerini hiç sevmesem de bu allık fırçasını gerçekten çok başarılı buluyorum. Nars Laguna’yı fırçaya alıp fazlasını minik bir püflemeyle attıktan sonra gölgelendirmek istediğim yere ufak ufak dokunuşlarla uyguluyorum. Sonuç mü-kem-mel!!

Nars Laguna Bronzer Daily Makeup

Ürün klasik Nars kutusunda ve kalitesinde. Kauçuk kaplamalı bu siyah kutular bilindiği üzere inanılmaz çabuk kirleniyor. Alkolle temizlenince kiri bırakıyor çok şükür ki. Kocaman bir aynası var ki çantaya atıp çıktıktan sonra tazelemek isterseniz çok işe yarayacak bir detay ama bence buna gerek olmayacak çünkü inanılmaz kalıcı!

Nars Laguna Bronzer Natural

8 gramlık miktarıyla benim için ömürlük bir ürün olacağı kesin. Mümkünatı yok bitiremem. Bozulana kadar benimle olacak sanırım!

Nars Laguna Bronzer

Benim çok sevdiğim, severek kullandığım bir ürün oldu. Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

serinuserinus

serinuserinus

2 Comments on Nars Laguna

    • Merhaba, ürünü alalı neredeyse 5 ay olduğundan fiyatını şu an hatırlamıyorum fakat indirim ve puanla uygun bir fiyata almıştım :s yardımcı olamadım kusura bakmayın lütfen :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.