Günaydıııın :)

Daha önce bir izleyicim benden Pastel 53 numaralı ojeyi paylaşmamı istemişti. İsteğin geldiği günden bu yana masamın üstünde gözümün önünde tutuyorum ojeyi. Staj için okula gittiğim dönemde böyle açık renk ojeleri tırnakları temiz gösterdiği ve öğrencilerin çok dikkatini çekmediği için tercih ediyordum. Bu ojeyi de o dönemde almıştım.

Oje hakkındaki genel düşüncelerime gelirsek eğer ne yazık ki benden geçer not alamadı bu oje :(. Sizlerin bu durum için nasıl bir söylemi var bilmiyorum ama ben tırnak yüzeyine tutunan sert ojeleri seviyorum. Bu oje ne yazık ki sert değil tırnakta kurumayıp yumuşak kalıyor resmen. Bu durum kuruma süresi ile ilgili sanırım. Staja gittiğim zaman akşam 5 gibi bu ojeyi sürmüştüm.  Ve sabah kalktığımda sevimsiz bir sürprizle karşılaşmıştım. YASTIK İZİ!!.  Mümkünatı yok kurumuyor bu oje kurumuş gibi görünse de tırnakta sertleşmiyor.

Oje hafif yavru ağzı alt tonunda krem rengine sahip içerisinde hafif ışıltıları var. Dün bu ojeyi tam 3 kere sürmeme rağmen her seferinde kurumadan bozmayı başardım. 2  katta dalgalı dalgalı kötü bir görüntü oluşuyor. 3 katta da kalın plastik gibi oluyor. Ben 3 kat sürmeyi tercih ettim. Bozmadan da fotoğrafladım. Tırnaklarımda 3 kat kullandığım için sıcak havaların da etkisiyle baloncuk yaptı. Lafı daha fazla uzatmayayım :) kısacası ben bu ojeyi pek sevmedim :)

Bugün tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

serinuserinus

2 Comments on Pastel 53

  1. evet ben istemiştim senden paylaşmanı. Beni kırmadığın için teşekkürler. O kadar zahmete girmişsin. Bende almıştım. Şişe içinde ne güzel duruyo oysaki. Kurumuyo da. Geçersiz not aldı bizden bu oje. Teşekkürler yazın için. Demek ki flormar dan alcaz artık

    • canım ben genel olarak Pastel’i de başarılı buluyorum fakat nedense PAstel’in açık renk ojelerinin performansı pek iyi olmuyor. Arada istisnalar tabii ki de var fakat genel olarak durum bundan ibaret :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.