Merhaba,

Geçtiğimiz ay bana gönderilen ve çok merak ettiğim bir üründü Scholl velvet smooth express pedi. Kısaca döner başlıklı bir ponza taşı gibi çalışıyor ama kesinlikle bir ponza taşının yapabileceğinden çok daha fazlasını yapıyor. Ayak bakımına çok dikkat ediyorum. Genelde de çoğu zaman yumuşak ve sorunsuz ayaklarım var. Lakin ne zaman ayağımdan çorapları çıkarıp yaz moduna geçtim işte o zaman topuklarımda sertleşmeler başladı. Scholl velvet smooth express pedi’de tam olarak böyle bir zamanda geldi işte. Ürün istanbul’daki adresime gönderildiğinden ulaşmam biraz geç oldu ilk denememde oldukça memnun kaldım.

IMG_20150624_121645

Törpü 4 adet pille çalışıyor ve pilleri takılı olarak geliyor. Törpünün ortasındaki gri halkayı sağa çevirerek 0’ı 1’e getiriyorsunuz ve üstte çıkarılabilir ve yıkanabilir olan silindir dönmeye başlıyor. Ayaklarınız kuruyken uygulanması öneriliyor. İstediğiniz yumuşama olana kadar ayaklarınız törpüleyebilirsiniz. İlk uygulamada reklamlardaki yumuşaklığa ulaştırmıyor pek tabii fakat düzenli kullanım ve uygulama sonrası kremlemeyle kısa srede yumuşacık ayaklara ulaşılabiliyor nereden mi biliyorum annelerimden :)

IMG_20150624_122803

Hem annem hem de eşimin annesi kullnıyor bu ürünü. Annem bende görüp çok beğenince kendiminkini anneme verdim. Annem 51 yaşında ve topukları gerçekten çok sert. Cildi toz ve toprağa karşı çok hassas, hemen parçalanıp sertleşir. Annem benden çok daha fazla sevdi Scholl velvet smooth express pediyi, ayaklarındaki trtıklanma,gözle görülür miktardaki ölü tabakası inceldi ve yumuşacık oldu. Ürün ilk çıktığında eşimin anne ve babası da çok merak etmiş ve migrostan almışlardı onlarda çok çok memnun. Kesinlikle işe yaradığını söylüyorlar.

IMG_20150624_122920

İşiniz bittikten sonra başlığı yan taraftaki eject düğmesine basarak çıkarıp yıkayıp kuruttuktan sonra makinesine takıp kaldırabilirsiniz. Günde 5 dakikanızı ayırarak kısa bir süre sonunda yumuşacık ayaklara kavuşabilirsiniz.

İyi günler

ceyda

Daha önce yazdığım Yves Rocher Rahatlatıcı Ayak Masaj ve Bakım Kremi’nin yazısını okumak için tıkk tıkk.

YöntemPr’a teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.