Merhaba,

Blog yazarken aldığım keyfi son zamanlarda hiç bir şeyde bulamaz oldum. Uzun aralar veriyorum. Çoğu zaman fotoğraf çekmek için kameranın başına geçtiğimde gün ışığını kaçırmış oluyorum. Neyse yarın çekerim gibi cümlelerin ardı arkası kesilmiyor. Ve ben blogdan her geçen gün daha da uzaklaşıyorum.

Bir diğer sıkıntı da kozmetik konusunda beni çok heyecanladıran bir şeylerin artık kalmamış olması. İhtiyaç haricinde neredeyse hiç bir şey almıyorum en son aldığım şey sanırım bir göz kalemiydi sahi kaç ay önceydi yahu? Blogun temasında ufak değişiklikler yaptım. Her şeyiyle kendim ilgileniyorum. Gerekli bütçeyi ayırdığımda almak istediğim harika bir tema var. Alacağım günü iple çekiyorum desem yeridir.

Değişen temayla birlikte konsept de azıcık değişmiş oldu. Üst menüde göreceğiniz gibi sadece makyaj kozmetik vs. yer almayacak artık blogda belki bu bana biraz daha ilham verir ve bir süre daha devam etmemi sağlar diye düşünüyorum. Bir kaç bir oje ile açmaya karar verdiğim blogum 4 yıl içinde ufak tefek değişikliklere uğradı. Zaman zaman zaman. Şimdi tırnaklarıma oje sürmeyi bile unutuyorum. Çekmece dolusu oje beni bekliyor.

Uzun zaman sonra gelen ilk yazı en sevdiğim gruplardan biri olan Keane’e ithafen olsun. Hadi o zaman hep beraber somewhere only we know diyelim.

İyi geceler

ceyda

2 Comments on Somewhere Only We Know

    • Özge sen gerçekten bitanesin :) yazdıklarımı sadece sen okuyorsun diye düşünüyorum çoğu zaman ansızın bıraktığın yorumlarınla. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Sen söylemesen fark etmeyeceğim aynı gün benzer şeyler yazdığımızı. Çok uzun zamandır bloglovine girmiyorum. Bloguna google’a modamasalları yazarak girmeyi tercih eder olmuştum. O kadar uzaktım her şeye bir süredir. Bir süredir aklımdaydı böyle bir şey yazmak aynı zamana denk gelmesi güzel olmuş. Seninle konuşmalarım da hep bu yöndeydi hatırlarsan. Artık gerçekten yorucu olmaya başlamıştı. Sonunda azıcık değişiklik iyi olur dedim. Tema bir süredir aklımdaydı bu halini ben de sevdim. Umarım bir parça da olsa ilham vermeye devam eder bana yoksa sadcee yıllık alan adını yenilemekle kalacağım blogun :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.