İnanılmaz mutlu bir şekilde çıktım karşınıza bugün. Maşallah diyelim de nazar değmesin di mi. 
Daha önce eBay’dan alışveriş yaptığımı bilmeyen kalmadı herhalde. Yaptığım satıcıdan memnun kalmış hatta blogta da önermiştim sizlere. Zaman zaman eBay’a girip almak istediğim ürünlere bakıyordum. Almak istediğim ürünler daha önce alışveriş yapmış olduğum satıcıda da mevcuttu fakat fiyatları biraz daha pahalıydı. Neyse efendim tesadüf eseri ürünleri zaten daha ucuz olan bir de o haftalığına ürünlerinde 5% indirim olan bir satıcı bulduk ve bir çok ürünü doldurduk sepete sevdiceğimle. Sizler zaten sevdiceğimin ne kadar bonkör olduğunu biliyorsunuz daha önceki yazılarımdan. Sepete attığım ürünler toplamda $41 dolar civarı tuttu. Türk lirası ile 80 tl falan. Tam onay verecekken ödemeye, fiyatın çok olduğunu düşünüp başka zaman almaya karar verdik. Siparişten son anda vazgeçmiş olmamız aklımın hala onlarda olduğu gerçeğini değiştirmiyordu ne yazık ki. Bir de almak istediğim ürünlerin Türkiye’deki fiyatlarını görünce ben daha da fazla almak istiyordum. Lafı daha fazla uzatmayayım bu dediğim olay geçen hafta Salı günü oldu. Benim sevdiceğim de Salı günü  benden sonra girmiş siteye ve almak istediğim ürünleri benden habersiz almış. Tam olarak 29 Mayısta ürünleri satın almış. 31 Mayısta kargoya verilmiş ve bugün de kargo gelmiş. İnanılır gibi değil Çin’den Eskişehir’e gelmesi sadece 1 hafta sürmüş yani. Ürünleri bana İstanbul’a giderken vermeyi düşünürken son anda vaz geçip bugün vermeye karar vermiş sevdiceğim. Nasıl mutlu oldum, nasıl sevindim inanın bunun tarifi yok. Ürünlerden ziyade sevdiceğimin bu yaptığı mutlu etti beni. O ürünleri ben alsam, gelmesini beklesem  inanın bu kadar memnun olmazdım. Ama bu yaptığı daha da kıymetli kıldı hediyelerimin değerini.  Daha önce de demiştim, bu süslemelere, ojelere olan hobim onun sayesinde başladı ve her zaman da en büyük destekçim oldu. 5 ay gibi kısa bir sürede bu kadar çok ojeye, bu kadar çok ekipmana sahip olmam hep onun bana verdiği destek ve cesaret sayesinde oldu. Blog açayım mı dediğimde aç demeseydi. İnsanlara ulaşmış olmayacaktım. Genelde bunları ondan başka kimseye söylemem ama kendisi bunu sonuna kadar hak ediyor. Kocaman, kocaman teşekkür ediyorum ona. Bu harika sürpriz için. Mutluluğumu bu kadar artırdığı için. İyi ki varsın hayatımda sevdiceğim.
Bu kadar teşekkürden sonra gelelim dünyalar tatlısı allarıma, pullarıma, mini mini taşlarıma… Sevdiceğim bana 72 tane üründen oluşan bir set almış bu sette 6 çeşit ürün grubu ve her üründen de 12 renk mevcut. Havyar manikürlerden tanıdığımız micro beads yani mikro boyutunda boncuklar, konfeti simler, büyük hexagonal pullar, küçük kare simler, minik pırıltılı toz simler ve son olarak kırılmış sedef parçacıkları.
Bir diğer ürün de 1800 tane yarım inciden oluşan 2 mm boyutunda inci taş seti,  bir başka ürünümüz de 12 renk 1.5 mm boyutunda 3600 tane tırnak taşı ve son olarak da 10 renk tırnak bantı. İşte bana gelen ürünlerin hepsi bu kadar ben bilerek küçük boyutları tercih etmiştim sevdiceğim de bizzat aynılarını seçmiş. Bu cicilere kıyabilirsem eğer en kısa sürede tatlı manikürler yapmak istiyorum. Ürünlerin boyları göründükleri kadar büyük değil fakat kıyaslayabilmeniz açısından 1 tl ile ölçeklendirip koydum hepsini. Şimdilik hepsi bu kadar. 
crush shell – renkli sedef parçacıkları
glitter powder – toz simler
hexagon pullar
  
 hexagon pulların yakından görünüşü. Fotoğraflar biraz aceleye geldi tam olarak gösteremedim ama çok güzel yansımaları var bu pulların.
micro beads – mikro boyutlarda boncuklar
micro beadslerin yakından görünüşü bu da
Bütün kutuların boyutu tam olarak 1 TL boyutunda. 1 TL’yi kutunun üstüne koyduğumuzda birebir kaplıyor kutuyu.  
Square- kare pullar 
 Striping glitter – konfeti pullar
Rhinestones – tırnak taşları
 Pearl rhinestones – inci tırnak taşları
kutularının karşılaştırmalı görüntüleri 
Striping tape line – şerit tırnak bantları
hepsi birbirinden güzel ve hepsi ayrı tatlılıkta fotoğraflar akşam çekimi olduğundan istediğim gibi çekemedim. En kısa sürede daha iyi hallerini çekip yeni manikürlerde paylaşmak dileği ile hoşçakalın.
serinuserinus

12 Comments on sürpriz :)

  1. Ablaaaa.. demek istiyorum önceliklee.. Bunlar bi harika.. Bu kadar çok ve güzel olduklarını düşünmemiştim. Kesinlikle mükemmeller… Ayrıcaa senin için çok güzel bi hediye olmuş ;) Çok düşünceli ve kibar bir insan sevdiceğin :) Güzel günlerde kullann.. :) Pazartesi görüşmek dileğiyle..

    serinuserinus2

  2. Ebaydan nasıl alışveriş yapıyorsunuz birde güvenilirmi birde türkiyeye kozmetik getirtmek yasak ya satıcıyla iletişime nasıl geçiyorsunuz önerdiğiniz bir satıcı varmı ebayda bende alışveriş yapmak istiyorum ama hem güven konusu var hemde türkiye yasağı var ondan

    • gittigidiyor vs. de satışları mevcut. Ayrıca essence markasının da bu tür ürünleri var onlara da bakabilirsiniz :)

2Pingbacks & Trackbacks on sürpriz :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.