Geride bıraktığımız 2012 yılında keşfettiğim ve kullanmaktan son derece keyif aldığım bir ürünle ,Prolinc Be Natural Cuticle Eliminatorla karşınızdayım bugün. Çalışmaya başladığımdan bu yana tırnak bakımımdaki en büyük yardımcım olmaya başladı kendileri :). Zaman zaman bloglarda gördüğüm ve seveni çok olan bu ürünü ben de çok sevdiğimi belirtmeden geçemeyeceğim.

Prolinc Be Natural Cuticle Eliminator Tırnak Eti Gidericisi

Tırnak etleri ve altından çıkan kabuksu şeylerle ciddi anlamda başım dertteydi bir kaç ay öncesine kadar. Çalışmadan önce tırnak bakımıma yeterli vakti bulup bir hayli zaman harcıyordum bu işe ama çalışmaya başladıktan sonra ilk haftalarda neredeyse hiç vakit ayıramamaya başladım ve tırnaklarım son 1 yılın en kötü görüntüsüne ulaşmayı başardılar. İşte tam da bu sırada evimin yakınındaki Tanaçan Bayiisi ziyaretimde Cuticle Eliminator’un da satıldığını gördüm. Böyle bir ürüne de çok ihtiyacım olduğundan alıp denemek istedim. İlk denememde yeterli başarıyı gösterememiş olsamda 2. Denemeden sonra daha güzel sonuçlar almaya başladım :).

Kullanımı ise son derece basit bir ürün. Ben ürünü tırnak etlerime uygulayıp 2-3 dakika bekledikten sonra kütikül itme çubuğuyla tırnak etlerimi itiyorum. Ortaya çıkan etleri temizlemek içinse çubuğu yan çevirip bir spatül gibi kullanarak tırnak eti boyunca git gel hareketi yapıyorum bu şekilde ölü deriyi  temizlemiş oluyorum. Şeffaf sıvının tırnak etlerimi temizledikten sonra döndüğü sarımtrak renk ise ben de “ohh bak nasıl da temizlemiş mis gibi oldu mis” hissi uyandırıyor olması da ürünün işe yaradığını düşünmeme neden oluyor.

Manikür yaptırmayı da seviyorum aslında, zaten yaptırdığım yer de tırnak etlerimi çok kesmeden sadece düzelterek yapıyor ama her zaman kuaföre gidecek vakti bulamıyorum. Kuaföre gidemediğim zamanlarda  da benim en büyük yardımcılarımdan biri bu ürün oluyor.Bu arada söylemeden geçemeyeceğim tırnak etlerimin görüntüsü iş arkadaşlarım tarafından da çok beğenildi ve istek üzerine gidip onlara da aldım 5 tane :). Kısacası benim çok sevdiğim ve beğenerek kullandığım pratik bir ürün oldu. İyi ki almışım diyorum yani :).

Prolinc Be Natural Cuticle Eliminator Tırnak Eti Gidericisi Kütikül Giderici

Cuticle Eliminator Türkiye’ye Tanaçan Kozmetik tarafından getiriliyor. Kozmetiksite’de de sartışı mevcut fakat ben biraz şanslıyım çünkü evimin yakınında Tanaçan Bayiisi olduğundan gidip buradan almayı ve gitmişken diğer ürünlere de bakmayı tercih ediyorum.  Sizin böyle bir imkanınız yoksa Kozmetik Site’de ürünün satışı mevcut. Buraya tıklayarak Prolinc Kütikül giderciyi siz de alabilirsiniz.

Şimdilik hepsi bu kadar başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın serinuserinus

2 Comments on Tırnak Eti Sorunu ve Çözümü: Prolinc Cuticle Eliminator

  1. gün gelir de sally hansen ürünüm biterse – ki 10 yıl sonra bitecek gibi hiç azalmıyor :S -ben de denerim bu ürünü :D tşk tanıtım içinn :*

    • :))) bu da pek bitecek gibi değil canım ya :) hoş zaten bitsin gibi bir amacım da yok bitmesin ki param da boşa gitmesin di mi ama :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.