Çookk çookkkk uzun  zaman sonra tekrar merhaba bu gün water marble dediğimiz ebru uygulaması ile karşınızdayım :)

Tırnaklarım ciddi anlamda bozulmuş durumda. Bu yüzden serinuserinus2’yi kendi çalışmalarıma alet etmiş durumdayım. Bloğa istediğim sıklıkta yazı yazamasam da bu boş durduğum anlamına gelmiyor :) En son bayram için jelly sandwich yaptım serinuserinus2’ye ama fotoğraflayamadığımdan malesef buraya koyamayacağım.

Bugün Alix Avien’in muhteşem kahve tonları ile kendimce ilk başarılı water marble uygulamamızı gerçekleştirdik. Deseni yan uygulasak belki daha güzel olabilirdi fakat ilk denememiz olduğundan bunu hemen akıl edemedik :) Böyle güzel şirin bir manikür oldu. Tavşan kulağını andırıyor bana nedense :). ilk marble denememi çok sevdim ve kesinlikle devamı gelecek :).

Ebru çalışmasında kullandığım ojelerin tanıtımları ilerleyen günlerde olacak. En sevdiğim mevsim olan sonbaharın gelişinin şerefine güzel sonbahar ojeleri de bu vesileyle yavaş yavaş burada yerini almaya başlayacak :)

Ayrıca bugün Optimum Outlet de güzel bir gezinti yaptım ve Golden Rose’un yeni çıkarmış olduğu Rich Color serisini inceleme fırsatı buldum. Tek kelime ile harikalar!! Bayıldığımı itiraf etmek istiyorum. Çok güzel renkleri var ve kesinlikle Sally Hansen ayarında hatta daha iyi olduklarını söyleyebilirim. Sally Hansen tek katta opak olmazken bu ojeler tek katta bütün rengini veriyorlar. Aldığım nude tondaki oje bile tek katta yeterli oldu. Ojeler indirimle 1.99 Tl’ye satılıyordu. Serinuserinus2 beğendiği 2 rengi alarak koleksiyonuma hediye etti :) Kiosk’tan bir de Chanel Peridot benzeri 335 numaralı oje almıştı ki o da artık koleksiyonumda :). Rich Color serisini ciddi anlamda çok beğendim bayıldım ne desem bilmiyorum. Bütün seriyi toplayıp almak istiyorum. Çok güzel renkler var. Geniş fırçası ile tek katta muhteşem renk veriyorlar. Ve böyle uygun olması da cabası. Golden Rose’u bu ojelerden dolayı tebrik ediyor ve artık Scale Effects serisini Türkiye’ye getirmesini 7500 gözle bekliyorum.

Ben bu water marble uygulamasını çok sevdim sık sık yapacağım artık :). Şimdilik hepsi bukadar tekrar görüşmek üzere hoşçakalın :)

serinuserinus

 

4 Comments on Water marble – Ebru denemesi

    • çok teşekkür ederim canım :) yarın Rich Color ojeler olacak blogta bayıldım ojelere bayıldım. bence sally hansen halt etmiş harikalar yahu :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.