Bugün benim için çok koşturmalı bir gün oldu desem yeridir :). Sabah bölümümüzün düzenlediği Eskişehir’in Biyolojik Çeşitliliği adlı panel vardı. Öğlene kadar panele katıldım. Öğleden sonra da daha önce söz vermiş olduğum arkadaşlarımın tırnaklarına birşeyler çiziktirdim. Çok eğlenceli bol muhabbetli dakikalar geçirdik. Bu güzel saatlerden sonra tekrar panele gittim ve sonuna yetişebildim. Akşam da operada Emre Şen’in konseri vardı ve 1 haftadır beklediğimiz konsere sonunda kavuşmuştuk. Konser muhteşemdi lakim Emre Şen gittikten sonra biraz sıkıldığımı itiraf etmeliyim. Kızlarla daha önce konuşup cuma günü için plan yapmıştık ama ben paneli unutunca böyle bir koşturmaca oldu lakin. şikayetçi değilim memnunum halimde. Kızlara neler yaptığımı anlatmadan önce sizlere biraz Seda ve Gülden’den bahsedeyim.İkisi de çok yakın arkadaşlar ve ben ikisini de bu yıl tanıdım.Gülden’i bitirme tezi sayesinde Seda’yı da Gülden sayesinde tanıdım :) İyi ki de tanımışım. Kızlara neler yaptığıma gelecek olursak eğer. Kızların ikisine de Pastel 83 numaralı yılın da modası olan mint yeşili ojeyi kullandım. Sevgili Seda cutepolish’ten bir desen beğendi. Gülden de daha önce yapmış olduğum şu manikürümü yapmamı istedi. Seda’nın maniküründe Pastel 83 numaralı ojenin üzerine Pastel 25 numaralı ojeyle benek yaptım. cutepolish baykuş desenini orta parmağa yapmıştı ama ben yüzük parmağını farklı kullanmayı daha çok sevdiğimden ve moda olduğundan yüzük partmağına baykuş yapmayı uygun gördüm. Baykuşun göğsündeki beyazlıkları yapmak için Alix Avien 60 numaralı ojeyi kullandım. Top coat olarak da Golden Rose Quick Dry’ı kullandım. Gülden’e yapılan manikür içinse bkz şu gönderi. Sonuçta da bunlar ortaya çıktı. Fotoğraf çekmeyi okula giderken yolda hatırladığımızdan elimizde sadece 2 tane net fotoğrafımız var :(. Bu arada belirtmeliyim ki kızların tırnakları gerçekten güzel benimkiler gibi minicik değiller. Kesilmiş halleri bi upuzun :) Maşallah diyelim de nazar değmesin. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri fotoğraflarla başbaşa bırakayım.

Bira başka gönderide görüşmek üzere hoşçakalın,
serinuserinus

2 Comments on what i did today??

  1. Canım ne güzel şeyler yazmışsın.. Öncelikle kendin kadar tatlı olan bloğunda bize de yer ayırdığın için çook teşekkür ederiz. Seni önceden tanımış olmayı çok isterdim ama son yıl da olsa tanıyabilmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Beneklerimi, baykuşlarımı gerçekten çok sevdim yakın bi zamanda bende alıştırmalara başlicam :) Dün gerçekten çok eğlendik. Yoğun gününün içine bizi de dahil ettiğin için, tırnaklarımıza yaptığın bu güzel şeyler için ve en önemlisi de hoş sohbetin için çoook teşekkür ediyoruz canım. :)

    • :) bu güzel yorumun için ben teşekkür ederim canım. Sİzleri tanımış olmaktan ben de çok mutluyum. Memnun kaldıysanız ne mutlu bana ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.