Merhaba,

Uzun aralarla doldu blog. Son 10 yazıdan 8’inde uzun aralar verdiğimi söylüyorum ve bu durumdan hiç memnun değilim gerçekten. İşe başlamamla birlikte uzak kaldığım bloguma işten ayrılmamla birlikte geri döneceğimi düşünmüştüm ki yanılmışım. Bu sefer de evlilik telaşı, taşınmaydı, o lazım bu lazım aa bak şuna da bakılacaktı derken zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bile bloga tam anlamıyla dönüşüm 20 Eylül sonrası olacak diye düşünüyorum. Bu süreçte fırsat oldukça yazmayı planladığım 2 yazı var biri taaa Haziran ayında gönderimi yapılan ve kokusu bana tam anlamıyla yazı çağrıştıran bir parfüm olan Atelier Rebul’un Noble Bouquet adlı parfümü diğeri ise  sonbahara girişimizle birlikte sıkça ihtiyaç duyacağımızı düşündüğüm nem maskeleri hakkında olacak. Benim favorimse hiç şüphesiz Lancome!!

Blogu ilk açtığım zamanlarda sıklıkla bahsediyordum. Eski takipçilerimin bildiği üzere üniversiteyi Eskişehir’de okumuştum ve şimdi tekrar Eskişehir’e gidiyorum. Evimiz orada olacak. Rüzgar bizi başka yerlere savurana kadar da Eskişehir’den ayrılmayı düşünmüyoruz. İstanbul’un keşmekeşinden sonra o dinginliğe gerçekten ihtiyacım var.

Bu aralar çok dalgınım yapmam gerekenleri unutuyorum. Gelinlikti kınaydı yok nikah şekeriydi aa düğün nasıl olacaktı diye uğraşırken Temmuz sonunda başlattığım ve 2 Ağustos’ta biten twitter çekilişinin kazananını bile açıklamayı unuttum. Sağolsun bir takipçim hatırlattı da açıklamak aklıma geldi. Hem taşınma hem toplanma telaşıyla uğraşırken bir de ailemi başka bir şehirde bırakacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Hal böyle olunca elim ayağım birbirine girmiş durumda oluyor. Bu sıkıntılarda tek tesellimde yarı çalışır durumda olan hızlı tren. Lütfen bir an önce tam anlamıyla tamamlansın ve Eskişehir İstanbul arası 2 saate düşsün! Tanrım lütfen duy sesimi! Geliş gidişlerimi inanılmaz rahatlatacak ve uzakta yaşıyor olmamı bir nebze olsun hafiletecek bir ulaşım aracı olacak bizim için hızlı tren. Amin!

Ufak bir bilgilendirme yazısı olsun bu da. Hiç bir yere gittiğim yok. Buralardayım yine. Zorunlu aralar veriyorum sadece. Tekrar görüşüp hayatı paylaşmak dileğiyle hoşçakalın!!

serinuserinus

2 Comments on Yeni Başlangıçlar Mevsimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.