2012’nin son gününden hepinize merhaba.

Artık aktif olarak çalışan bir blogger olduğumdan bloğumla eskisi kadar ilgilenemesem de yazmayı ve sizleri çok özlüyorum. Hazır bugün işten erken çıkmışken ben de fırsatı değerlendirmek istedim.Tam 1 yıl önce bu zamanlar kafamda bir blog açma düşüncesi vardı. Desteğini hiç bir zaman esirgemeyen yol arkadaşımın da teşvikleriyle bloğu açma kararı aldım. Bugün geriye dönüp baktığımda çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Benim için son derece keyifli bir aktivite oldu bir şeyler yazmak ve bunu sizlerle paylaşmak. En güzeli de yazdıklarımın birileri tarafından okuduğunu düşünüp mutlu olmak sanırım :)  Yılın bu son günleri aynı zamanda bloğumun da doğum günü olduğundan ben hem yeni yılın gelişini hem de bloğumun 1. yaş gününü kutluyorum. İyi ki yazmaya başlamışım iyi ki yazıyorum deyip bugünün konusuna geçmek istiyorum.

La Roche Posay Hydreane Legere Kreme

Henüz 22 yaşında olduğumdan cilt bakımımda çok yoğun kremler kullanmıyorum. Genel olarak nemli tutmaya dikkat ediyorum çünkü kırışıklıkların en büyük sebebi bildiğiniz üzere cildi yeterli miktarda neme doyurmamaktan geçiyor. Su tüketimi de çok önemli tabi ki. İşte ben de bu nedenle normalde karma olan cildim kış mevsiminde biraz daha kuru olduğundan La Roche-Posay’ın Hydreane nemlendiricisini kullanmaya başladım. Daha önceki yazılarımda da bahsettiğim üzere genelde çok terleyen bir insanım. Özellikle yüzümden terliyorum ki bu benim için büyük bir sorun. bu yüzden yüzüme çok ağır kremler vs. süremiyorum. Yüzüm normalden çok daha fazla terleyip sevimsiz bir hal alıyor. Bu kremi almadan önce de bloglarda çok sevildiğini görüp almaya karar vermiştim. Cildim karmaya dönük olduğundan da Legere’yi tercih ettim.

La Roche Posay Hydreane Legere Krem

 

Bugün iyi ki almışım diyorum çünkü cildim tarafından çok sevildi bu ürün. Hemen emilip herhangi bir terleme ya da yağlanmaya neden olmuyor yüzümde. Ben genelde akşamları sürüp yatıyorum ve sonrasında pamuk gibi bir ciltle uyanıyorum. Gündüz kullanımlarımda da beni hiç yarı yolda bırakmadı. Çok sevdiğim bir ürün oldu. Çok hafif bir yapısı var. Ürün 40 ml çok az bir miktarı yüzüme yetiyor. Tüp ambalajda olması da büyük avantaj bence istediğiniz kadar ürünü hijyenik bir şekilde kullanma imkanı sunuyor size. Tekrar tekrar almayı düşünüyorum. Ben ürünü eczanemizde.com’dan 27 tl gibi bir fiyata almıştım sanırım. Sizde yüzünüzde ağırlık hissi yaratmayan, yağlandırmadan nemlendiren bir ürün arıyorsanız La Roche-Posay’ın bu kremi aradığınız ürün olabilir :)

La Roche Posay Hydreane Legere Krem 2

 

Yeni yılın son yazısını da yazdığıma göre artık iyi dilek kısmına geçebilirim. 2013 herkese sağlık, mutluluk, huzur, arayanlara aşk ve gelmesini bekleyenlere para getirmesini diliyorum :) Umarım tüm dilekleriniz gerçek olur ;)

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın ;)

serinuserinus

Not: 1. Yaş günü çekilişime katılıp China Glaze Oje Kazanmak için buradan buyurunuz tıkkk tıkkk ;)

1 Comment on Yılın Son Yazısı La Roche-Posay Hydreane Krem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.